HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Genel Müdür Yardımcısı Tabelası

Genel Müdür Yardımcısı Tabelası

Genel Müdür Yardımcısı Tabelası

Genel Müdür Yardımcısı Tabelası örneğinde istenilen tabela pleksiglass malzemenden imal edilmiş olup pleksi lazer kesim yapılmıştır. Üzerinde kumlama folyo uygulaması olan bu tabela modeli şık bir görünüme sahiptir.

Tabela üzerindeki yazılar siyah folyo kesim uygulamadır. Tabelaya uygulanan kumlu folyo sticker pleksinin kenarlarından içeri doğru biraz boşluk bırakılarak tasarıma daha şık bir görünüm verilmesi sağlanmıştır. Pleksi kapı tabelası duvara kenarlarındaki dekoratif krom başlıklı vidalar yardımı ile monte edilir. Bu tabeladan ofislerinizde departmanlarınız çok olabilir. Her odaya ayrı ayrı yazılarda pleksi tabela yaptırabilirsiniz.

Genel Müdür Yardımcısı Tabelası Örnekleri

Her departman için ayrı kapı tabelası yaptırırsanız tabelaların adedi fazla olacağı için maliyetinizde düşük olacaktır. Toplu tabela siparişlerinizde uygun fiyat bilgisi verebiliriz. Genel Müdür Yardımcısı pleksi tabela örneğinde olduğu gibi tüm ofis içi ve ofis katlarındaki giriş tabelaları dahil tüm tabelaların üretim ve montajını uygun fiyatlarla yapabiliriz. Pleksi tabela örnek görselini yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler de bu tabeladan yaptırmak isterseniz bizi arayınız.

Hafif yapıda olan  tabela modelleri galerisinde de gördüğünüz üzere üzerinde delme gibi işlemler rahat bir şekilde yapılmıştır. Piyasada genellikle düz bir tabaka halinde yer alan pleksi güvenilir tabelacı firması sayesinde istediğiniz tasarımda kesilerek kullanılacaktır. Pleksinin bir diğer avantajlı özellik ise döküm levha olmasıdır. Firma tabela üretimi sırasında kolay bir şekil vermek için 90 derecelik bir ısı kullanmaktadırlar. Hafif olması ve diğer malzemelerden üretilmiş tabelalara göre dayanıklı olması sebebiyle tercih nedeni olmuştur. Ayrıca plastikten yapıldığı için çok büyük paralar ödemenize gerek kalmadan tabelanıza ulaşabilirsiniz.

Genel Müdür Yardımcısı Tabelaları

Piyasada bulunan  tabela çeşitleri sizlerin beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahip olmayabilir. Deneyimli firma yıllardır bu iş alanında sizlere hizmet sunduğu için sizlerin ne istediğinizi bilerek ortaya başarılı tabelalar çıkarmaktadır. Pleksi tabela modellerini incelediğinizde daha çok led özellikte ışıklı olarak yapılmış olanların dikkat çektiğini görebilirsiniz. Özellikle trafiğin yoğun olduğu caddelerde, yollarda kullanılmak üzere ledli modeller tercih edilerek, daha çok görülme olasılığı elde edilmektedir.

Günümüzde iyi bir tabela üretimi gerçekleştiren ve bu işi garantili olarak yapan tek firma sizlere tabela örnekleri sunarak içlerinden tercih yapmanızı sağlayacaklardır. Modelin tasarımı ve üretimiyle kalmayıp aynı zamanda konumlandırmasını da vidalı ya da çift bantlı olarak gerçekleştiren firmaya güven duyabilirsiniz. Ekip sizlerin sipariş talebinden çok kısa süre sonra adresinize tabelanızı yollayarak montajını gerçekleştireceklerdir. Online sitesini inceleyerek firma hakkında daha net bilgiye sahip olabilir, daha önce yapmış oldukları işleri inceleyebilirsiniz.

Naber

Naber

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: