HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Gaziosmanpaşa One Way Vision Dijital Baskı

13.11.2019
72
Gaziosmanpaşa One Way Vision Dijital Baskı

Gaziosmanpaşa One Way Vision Dijital Baskı

Gaziosmanpaşa one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo isimi ile bilinmektedir. PVC asallı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapısı vardır. Gaziosmanpaşa one way vision baskı yapılacak yüzeyin beyaz olması gereklidir. Yapılacak olan baskıdan daha iyi netice almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gereklidir.

Uygulama yapışkan camın üstünde rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilir. Gaziosmanpaşa one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görülmesi gereklidir.

Daha önceki dönemlerde binalara giydirme yapılmak istenildiğinde cam tabanın üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermede kısıtlı netice vermekteydi. Ancak Gaziosmanpaşa one way vision ile bu mesele ortadan kaldırılmış oldu.

Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahat ve kaliteli bir şekilde sergilenirken binanın iç bölümünün görünmesi tamamıyla kısıtlanmış olmaktadır.

Gaziosmanpaşa One Way Vision Baskı Avantajları

Gaziosmanpaşa one way vision baskı işlemi en büyük cam yüzeylerde dahi dışarıdan içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğurmaktadır. Uzman bir ekibin montajı yapması vaziyetinde bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılacak malzemenin yapışkanlı bölümü ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan oldukça iyi sonuçlar verecektir. One way vision baskı dış mekân afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent  bazlı boyalar kullanılır. Bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süren bir kullanım sunarlar.

Gaziosmanpaşa one way vision baskı uygulaması çoğunlukla binalarda seçenek edilirler. Son senelerde her yerde görülecek olan bu pvc’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz resim veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Gaziosmanpaşa One Way Vision Baskı Kullanım alanlarına gelecek olursak; bu uygulamanın kullanım alanları cam olan tüm yüzeylerdir. Cam ile kaplanmış bir binanın dış cephe giydirmesinden en sık seçenek edilen metottur. Bu uygulamanın yanı sıra ara camlara ilave edecek logo, mağaza sergeni yazıları da sıklıkla seçenek edilir.

Gaziosmanpaşa One Way Vision Baskı Ücretleri

Gaziosmanpaşa one way vision baskı reklam aracı olarak seçenek edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç bölümden bakıldığında dışarısının kolayca görülmesidir.

Son sistem dijital baskı makinelerinde istediğiniz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Gaziosmanpaşa one way vision baskı ücretleri ile ilgili İmran Reklam firmamızı arayarak ücret önerininde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: