HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Ford Transit Kısmı Araç Kaplama

09.06.2021
261
Ford Transit Kısmı Araç Kaplama

hakkında merak ettiğiniz ne varsa yazımı okuyarak tüm sorularınızın cevabına ulaşmanız mümkündür. Araç kaplarken kullanılan folyo malzemesi araca ve araç sahibine birçok avantajlı durumlar kazandırmaktadır. Renginden sıkıldığınız ve boyatmaya cesaret edemediğiniz aracınızın görüntüsünü folyo kaplama fırsatı ile tamamen değiştirebilirsiniz. Hem ekonomik hem de sizlere birçok açıdan ayda sağlayan bu değişimle kendinizi daha iyi hissedecek ve sanki yeni araba almış gibi olacaksınız. Folyo malzemesi ile kaplanan araçlar hem güneşin zararlı ışınlarından korunur hem de dışarıdan gelecek çizilme ve zarar görme riskinizi en aşağı çeker. Araç kaplama işinde folyo kaplama üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilen avantajlı bir işlemdir.

Zevkinize ve yüzeydeki izleri kapatma özelliğine göre araç kaplama için tercih edeceğiniz rengi seçmeden önce folyoyu aracınızın üzerine açık havada tutarak nasıl bir sonuçla karşılaşacağınıza önceden bakabilirsiniz. Araç kaplama işlemi kapı, motor kaputu ve bagaj kapağı içleri haricinde tüm yüzeye kolaylıkla uygulanabilir. Aracınızın eski rengi kapı içlerinde ve kaput bagajında görülebildiği için bu yerlere uygun boya kullanarak boyayabilirsiniz. Araç kaplama avantajları içerisinde orijinal rengine ve görüntüsüne asla zarar vermeme özelliği vardır. Aracınıza istediğiniz kadar kaplama işlemi görmüş olsun, sökmek istediğinizde tekrar orijinal rengine sorunsuz bir şekilde kavuşabilirsiniz. Aracın boyasında akma veya kayma gibi hiçbir sorun ile karşılaşma ihtimaliniz bu sayede sıfıra düşüyor. Aracınızı boyattığınızda aracınız değer kaybederken, bu yöntem ile aracınızın değerini de koruyabilmeniz mümkün hale geliyor.

Aracınızın değer kaybetmeden eski orijinal görüntüsüne zarar vermeden bir görünüm istiyorsanız araç kaplama sizler için en uygun en avantajlı ve en ekonomik seçenek olarak karşınızdadır. Araç kaplatma işlemine gitmeden önce mutlaka aracınızda daha önce kazalardan kaynaklı göçük ve vurukları tamir ettirmeniz gereklidir. Çünkü bu göçük ve vuruklar folyo kaplama sizlere iyi bir görünüm veremeyebilir. Aracınız yeni bir görünüme kavuşacağı için bazı yasal düzenlemelerde bulunulması gerekebiliyor. Bu yasal düzenlemeler de yer alan şart; aracınızın rengi tamamen değişeceği için ruhsat üzerine kayıt ettirmek şartıdır.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: