HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Ferhatpaşa Yelken Bayrak

02.06.2021
Ferhatpaşa Yelken Bayrak

Tanıtım yapılacak alanların ön kısmına dikkat çekebilmek, kampanyalı hizmet ya da ürünü tanıtabilmek ya da bilgilendirmek amacıyla yerleştirilen bir ürün modeli olduğunu söylemek mümkündür. Özel alaşımlı direği, plastik dubası ve 120 gr raşel kumaş türü baskısından ortaya çıkarılmaktadır. Yelken bayrak modeli, son derece büyük ilgi gören bayraklardan biridir. Özel fikse uygulaması gören kumaş türü, yağmur gibi olaylardan da etkilenmeyecektir. Üstelik bu kumaş türü yıkanabilir niteliklere sahip durumdadır. Renginin atması ya da solma gibi olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de son derece düşüktür. Bayrağın sahip olduğu özel tasarımıyla her daim görünür olması elde edilmektedir. Bu bayrak modeli, sektör genelindeki firmalar tarafından sağlanan ücretsiz ve kişiye özel tasarımlarla markanızın en ideal şekilde gözükmesine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca bu bayrak modeli, tekstil baskı tekniği uygulanarak imal edilmektedir. Rüzgarla beraber 360 derece hareket sağlayarak tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Uygulanan baskılar, her iki kısımda da elde edilmekte ve bu sayede görselliğini daha da artırmaktadır. Söz konusu olan bu bayrak modelinin kurulum işlemleri son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Uygun rakamlı ve üstün kaliteli olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Yelken bayrak modelleri aslında olta bayrak, reklam bayrağı ya da plaj bayrağı şeklinde de belirtilmektedir. Bayrağın ağırlık dubası ve diğeri ile set olarak imal edilen olta türü bayrak modelleri de takım halinde satışa sunulabiliyor. Yelken türü bayraklarda ise standart ölçüler belirtilmektedir. Özel ölçü isteği olmadığı müddetçe plaj bayrakları genel itibariyle 70×400 cm ya da 70cx300 cm şeklinde üretilebiliyor.

Kullanım alanları olarak; dükkanlar, iş yerleri, konferans salonları, fabrikalar, fuarlar, oteller, açılışlar, benzin istasyonları, eczaneler, restoranlar, plajlar, iletişim merkezleri, iddia bayileri, marketler, kuaförler ve benzer alanlarda yelken bayrak modellerini görebilirsiniz. Bu bayraklar hem gösterişli hem de maliyet açısından uygun olduğundan dolayı en çok talep gören bayrak modeli formuna sahiptir. Ayrıca hem iç mekan hem de dış mekan kullanımlarına uygun olduğu da söylenebilir. 20 lt kadar plastik şemsiye bidonunun olması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Göztepe Yelken Bayrak
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: