HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Etiler Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

12.11.2019
103
Etiler Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Etiler Araç Kaplama

Her türlü aracın kendine has tasarımları ile kaplanmasına Etiler araç kaplama denmektedir. Çeşitli şekillerde yapılan araç kaplama reklam ve pazarlama ile ilgili firmalar tarafından yoğun olarak seçenek edilen bir reklam ürünüdür.

Komple araç kaplama, aracın yalnızca kapılarını kaplama, tavan bölümünü kaplama veya rastgele belirlenen bir noktayı kısmi olarak kaplayarak reklamlarınızı daha hızlı hedef kitlenize eriştirmek için Etiler Araç Kaplama hizmetimizden istifade edebilirsiniz.

Reklam konusundan bir hayli avantajı bulunan Etiler Araç Kaplama ile trafikte daimi olarak seyir halinde olan aracınız reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarınızda araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur. Cast Folyo normal folyonun en ehemmiyetli özelliği olan yapışkanlı özelliğe sahiptir. Daha esnek ve daha zor olan açık hava şartlarında hem dayanıklıdır hem de araca katiyen zarar vermez.

Etiler Araç Kaplama & Araç Giydirme Ücretleri

Etiler Araç Kaplama Araç Giydirme ücretleri yapılan işlemin fiyatı bir hayli etkene göre farklık göstermektedir. En ehemmiyetli etkenlerinden biri malzemenin çeşitli olabilir malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir olması uzun müddetli kullanım için malzemenin kalitesini savunmaktadır.

Etiler araç kaplama ve araç giydirme ücretlerini belirleyen bir diğer özellik ise, metrekare vaziyeti ve garanti müddetinin uzunluğu veyahut kısalığıdır.  Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılması için araçlara uygulanacak tasarımın evvelce belirlenmesi gerekir.

Baskı Hizmeti firması olarak Cast folyo kullanılması ihtiyaç duyulan olan araçlarda fiyatlar ise buna göre değişmektedir. Sizlerde araçlarınıza uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemleri ile kaliteli sonuçlar ve muvaffakiyet ele geçirmek hesabına firmamız ile iletişime geçerek Etiler araç kaplama ücretleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: