HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Etiler One Way Vision Dijital Baskı

Etiler One Way Vision Dijital Baskı

Etiler One Way Vision Dijital Baskı

Etiler one way vision dijital baskı kullanım alanları cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda kolayca kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işleminin yapılması günümüzde en çok seçenek edilen alanlardır.

Bunun dışında ara camlara ilave ederek mağaza sergenleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Daha önceki dönemlerde cam yüzeylere sahip binalara giydirme yapılmak istendiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemekteydi.

Ancak Etiler one way vision baskı sayesinde uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden, dışarıyı görebilme olanağı doğmuştur. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel rahatlıkla ve oldukça kaliteli bir şekilde sergilenmekte olup bina içini görmek ise tamamiyle olanaksız bir hal alır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmelerin sıklıkla seçenek ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Etiler one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler em reklamınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı kolayca göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı sergen camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Etiler one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Hasılı, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda kolayca kullanılmaktadır.

Etiler One Way Vision Baskı Merkezi

Etiler one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renge sahip olması, yapılacak olan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan bölümün rengi ise siyahtır.

Etiler one way vision baskı uygulanan cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı vakit yapışkan bölümün siyah olmasından dolayı anlaşılması olanaksız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olduğu istikametindedir. Bu yüzden yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Görsel açıdan daha iyi netice vermesi için kullanılan malzemenin yapışkanının kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Etiler one way vision formunu savunmak ile ilgili da oldukça başarılıdır.

Etiler one way vision baskı çoğunlukla binalarda uygulanmaktadır. Ama günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Etiler One Way Vision Baskı Ücretleri

Etiler one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla tercih edilen bir üründür. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç bölümden, dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Etiler one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: