HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

E logo cam üzeri folyo kaplama

E logo cam üzeri folyo kaplama

E logo cam üzeri folyo kaplama

E logo cam üzeri folyo kaplama folyo aplikasyon uygulama işleri yapan firmalar içinde en profsyonel ekibe sahip olan İmran Reklam yıllardır sizlere hizmet veriyor.

Eczane cam üzeri folyo kaplama örneğinde görselde gördüğünüz üzerecam üzerinde üç adet e logo uygulaması vardır. Logolar folyo sticker malzemeden dijital baskılı şekilde yapılmıştır. Uygulama için cam alanı büyük olduğu için folyo cama iki parça olarak yapıştırılmıştır. Folyo üzerinde ek yeri E harfli logoya denk geldiği için burda bir santimetre kadar fazlalık bindirme payı verilmiştir. 

Bindirme payları ek yerleri birbiri üstüne denk getirilerek logo tek parçaymış gibi cam üzerine uygulama yapılır. Bazen cam çerçeveleri eğri olabiliyor. Buna önlem olarak folyo dış kenar çerçevelerinden biraz daha büyük olarak basılmalıdır ki orda montaj esnasında problem yaşanmasın. Eczanelere yönelik bu logo kaplama işini uygun fiyatlarla çözüyoruz. Size de çözüm ortağı olmaya geldik. 

Eczane camlarınıza E şekilli Eczane logosu yapıştırtmak isterseniz bizi aramanız yeterli olur. Biz geliriz yerinizde gerekli net ölçüleri alır. E logonuzu dijital baskı basar bir gün sonra da montaja gelir yapıştırma işinizi yaparız. Bu işlem size uygun fiyatlarla yapılacaktır. Anadolu yakasının tüm eczanelerine ücretsiz servis ve keşif hizmetimiz bulunmaktadır. E logo yaptır. Eczane logosu yaptır ve eczanenin görünürlüğünü arttır. Siz de e-logo yaptırın. Farkınızı gösterin.

Farklı cam üzeri folyo giydirme modelleri de vardır. Mevcut seçenekler sayesinde kullanıcılar istedikleri şekilde tercih edebilmekteler. Folyo üzeri dijital baskı uygulaması yapımında laminasyonlarda kullanılmaktadır. Kullanılan laminasyonlar aynı şekilde yapıştırıcıya sahiptirler. Ancak tek fark dijital baskıyı korumak için UV kullanılmaktadır. Kullanılan UV sayesinde güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasının önüne geçilmektedir.

Sipariş vermeden önce istediğiniz özellikleri ve ebatları belirlemeniz gerekmektedir. Teknolojik gelişmeler sayesinde herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun olacak birçok cam üzeri folyo giydirme örnekleri vardır. Örnekleri incelemeniz sonucunda farklı tasarıma sahip olabilirsiniz. Kullanılan malzemeye ve boyuta göre ücretler de farklılık oluşmaktadır. Kaliteli bir giydirme işlemi için profesyonel kişileri tercih etmeniz gerekmektedir. Giydirme yapan firmaların sitelerinden aklınıza takılan gerekli bilgilere ulaşabilmektesiniz

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Doğal ürünler ve Şarküteri Tabelası
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: