HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Dilenci ve satıcılar giremez tabelası

Dilenci ve satıcılar giremez tabelası

Dilenci ve satıcılar giremez tabelası

Dilenci ve satıcılar giremez tabelası sizce de artık durumun ne hale geldiğini gözler önüne sermiyor mu? İnsanlar artık bu durumdan bıkmış olacaklar ki bina, site ve apartmanlarının giriş kaplarına bu davetsiz gelen kişiler içeri girmesin diye tabela yaptırır olmuşlar.

Gündelik yaşantımızda her yerde hemen hemen her mekanda karşımıza dilenciler çıkmaktadır. Özellikle satıcılar daha da çok çıkmaktadır. Birde hem dilenci hemde satıcı ise işte o daha fena 🙂 Örneğin sevgilinizle kız arkadaşınızla yada eşinizle sahilde oturup şöyle kız kulesini seyredip bir çay içelim deseniz. Dilenciler ve satıcılar yüzünden içtiğiniz çay da burnunuzdan gelir. Artık insanlar bu tür satıcılardan ve fırsatçılardan bıkar oldular.

Dilenciler artık makanlara, cafelere ve restaurantlara da izinsiz girip müşterileri rahatsız eder oldular. Bu durum işletmelerinde müşteri kaybetmesine sebep olmaktadır. Aynı bunun gibi de seyyar satıcılar ve dilenciler binalara girip bina sakinlerini rahatsız eder duruma soktukları için biz de Siteye satıcılar ve dilenciler giremez tabelası üretim imalat ve satış ve montajını yapıyoruz. Seyyar satıcının sizi rahatsız etmemesi sitenizin içine girmemesi gerektiğini bildiren bu tabelalar dilenciler içinde bir uyarı niteliği taşımaktadırlar.

Apartmana Satıcalar ve Dilenciler Giremez Tabelası örnekleri

Gördüğünüz gibi yukarıda size birkaç görsel ile tabelaları paylaştım. Sizde bu ve bunun gibi tabelalardan yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda aşağıya whatsapp danışma hattımızın lşnk butonunu koyuyorum. Bu butonlardan bize ulaşım seçeneklerini sizlere sundum. Tabelada yazacak yazıların içeriğini siz değiştirmek isterseniz sizin istediğiniz yazıları da yazabiliriz. Bu tamamane müşterinin isteğine bağlı olarak yazılmış bir yazıdır. Siz de kendiniz ne yazdırmak isterseniz tabelanıza o yazıyı yazdırabilirsiniz.

Seyyar satıcılar, pazarlamacılar ve dilenciler yüzünden insanlar huzursuz olmasın diye uyarı mahiyetinde reklam tabelası imalatına devam ediyoruz. Size bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın ve uygun fiayata size tabela yapalım. Tabela reklam bizim işimiz.

Bu tabela modelinde Kompozit zemin üzerine gümüş silver renkte varaklı folyo kesim uygulaması yaptık. Umarım tabela modelimizi begenmişsinizdir. Tabela siparişinizi bekliyoruz. 🙂

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: