HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Denizli Ayaklı Tabela

Denizli Ayaklı Tabela

Ayaklı Tabela birçok işletmenin reklamlarını güncel tutması açısından oldukça avantajlı bir tabela çeşitidir. İstediğiniz boyutta alabileceğiniz bu tabelaları ister alüminyum ister plastik modellerde tercih edebilirsiniz. Sıklıkla gördüğünüz bu tabela modeli özellikle fast food firmaları, hizmet ve ürün konusunda belli bir standardı olmayan firmalar( örneğin; süpermarketler), tercih etmektedir. Değişen ürün ya da hizmetleri daha kolay bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Yan kısımlarından açılan bu tabelalar birçok farklı boyutta tercih edilebilir. Reklamınızı hazırladığınız kâğıdı ister tek yön ister çift yöne takarak gelen ve giden müşterilerin aynı anda görmesini sağlayabilirsiniz. Reklam ne kadar doğru seçilirse o kadar çok başarı getirir. Firmanıza uygun firma profilinizi zedeleyemeyecek aksine daha üst sıralara taşıyabilecek tabela seçimleri yapmalısınız. Bunun içinde alanında uzmanlaşmış ve profesyonel şekilde hizmet veren firmalar ile irtibata geçmelisiniz.

Ayaklı Tabela modelleri

Tabela çeşitleri içerisinde birden fazla fonksiyona sahip olan ayaklı tabela modellerinde dilerseniz broşürlük rafları da kullanabilirsiniz. Bu raflar genellikle işletmenize gelen her kişinin göz gezdirmesini hizmet ya da ürünler hakkında bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırır. Eczaneler yine bu tabelaları tercih eden sektörlerdendir. Nöbetçi eczane yazısının yer aldığı bu tabelalar eczane arayanların işini kolaylaştırmaktadır. Kısacası reklam amacıyla tercih edilen birden fazla fonksiyona sahip bir tabela arayışında iseniz ayaklı tabela modellerini mutlaka gözden geçirmelisiniz. Ürün ve hizmetlerinizi kısa ve öz bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Ekstra reklam için promosyonlar hazırlamak yerine bu tabelaları tercih ederek reklamlarınızı daha güncel tutabilirsiniz.

Dış mekân kullanımlarında da oldukça mantıklı olan ayaklı tabela modelleri bir reklam yönteminden beklediğinizi kolaylıkla size sunabilir. Yol kenarlarında gördüğünüz zemine sabitlenmiş bir tabela ya da hareket edilebilir bir tabela istiyorsanız firmamız bunu birinci sınıf malzeme ile size sunabilir. Firmamız istenilen ölçülerde ve materyallerde yapacağı bu tabelaları tarafınıza kolaylıkla ulaştırabilmektedir. İster şehir içi ister şehir dışı fark etmeksizin firmamız ile irtibata geçerek istediğiniz tabela modelini isteyebilirsiniz. Reklam konusunda endişeleriniz var ve karar vermekte de güçlük çekiyorsanız firmamızı arayarak destek alabilir, en doğru kararı kolaylıkla alabilirsiniz.

whatsapp

whatsapp

whatsapp

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu Konuyu Begendiyseniz  Çorum Ayaklı Tabela
 konusuda dikkatinizi çekebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: