HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çengelköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

12.11.2019
54
Çengelköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çengelköy Araç Giydirme – Araç Kaplama Merkezi

Çengelköy araç kaplama araç giydirme işlemi yaptırmak istiyorsanız öncelikle kazançlan aracın ayrıntılı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında işlemi müşteriye onaylatılarak yapım evresine geçilir.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve ayrıntılı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçüm alınmaması için firmamız titizlikle çalışmaktadır. Çengelköy araç kaplama araç giydirme de yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra imalata geçilmektedir.

İmalatı ise uzman grafikerler tarafından firmanızın istemiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır. Bu noktada araç kaplama yaptıracağınız firma fazlası ile ehemmiyetlidir.

Dikkat faktörüz şart olan diğer bir konu ise Çengelköy araç kaplama araç giydirme işlemi yapılacak aracın çıtaları, kapı araları, farları, cam kenarları ve sileceklerine rastgele bir logonun veyahut resmin gelmemesine dikkat faktörüz gerekir.

Çengelköy Araç Giydirme Araç Kaplama

Çengelköy araç giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Halk arasında ise araç üstü reklam veyahut araba giydirme olarak bilinir. Araç kaplama Cast folyo olarak bilinir PVC ile kaplanır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan özelliğe sahip olmasıdır.

Bu yapışkanı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun ince olmasının sebebi ise, araç kaplama işlemi yapılırken aracın cam kenar kanallarının içinde ve oluklara rahatça esnetilerek yapışması içindir.

Bu işlemi İmran Reklam firması olarak alanında uzman ustalarımız titizlik ve dikkat ile gerçekleştirmektedir. Çengelköy araç giydirme araç kaplama merkezi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Araç giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce girmesi tasarılanan aracın ayrıntılı resimlerini çekmekteyiz. Hemen peşinden çekmiş olduğumuz resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik tasarım programında Çengelköy araç giydirme ve araç kaplama işlemi sanal ortamda uygulanır ve müşteriye onaylatılır.

Çengelköy araç giydirme araç kaplama merkezi işlemi çok ehemmiyetlidir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise araç giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın kaplama yapılmayan alanlarına herhangi bir logonun, yazının ya da resmin gelmemesine dikkat edilmelidir.

Çengelköy Araç Kaplama Araç Giydirme Ücretleri

Çengelköy araç giydirme araç kaplama ücretleri sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar bilhassa kullanılan malzemenin cinsi ile beraber kaplama ve giydirmenin kalitesi ile belirlenmektedir.

Aracınızın uzun ömürlü bir reklam kampanyası devam ettirmesi için alanında uzman olan İmran Reklam firması personelleri tarafından yardım almanız sizlerin daha uzun ömürlü bir reklam hizmeti sağlayacağınız mananına gelmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: