HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çakmaklı Ucuz One Way Vision Baskı

06.11.2019
117
Çakmaklı Ucuz One Way Vision Baskı

Çakmaklı Ucuz One Way Vision Baskı

Ürün ismi İngilizce olduğundan dolayı halk arasında “delikli folyo” olarak adlandırılmaktadır. Reklam emelli baskı işlemi olan one way vision baskı PVC asallı bir malzemeden üretilmektedir. Bu yüzden de delikli bir yapıya sahiptir.

Çakmaklı one way vision baskı yapılacak olan yüzeyi ise beyaz renktedir. Bunun nedeni ise yapılacak olan baskılardan daha iyi netice ele geçirilir. Yapışkan olan bölümün rengi de siyahtır. Bunun nedeni ise baskı uygulanmış olan cam yüzeyin, iç bölümünden dış tarafa bakıldığında rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır.

Görüntü kirliliği olmasını istemeyen ve reklamlarını kaliteli bir şekilde yapan firmaların seçenek ettikleri bir folyo çeşididir. Çakmaklı one way vision baskı bu özelliği sayesinde işletmeler reklamlarını yaparken bu arada dışarıyı da kolayca göreceklerdir.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğine sahip olduğundan sergen camlarına ve camlı binaların dış cephelerine kolaylıkla uygulanmaktadır. Çakmaklı one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir.

Hasılı, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alandır. Bunun dışında ara camlarına ilave edecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yol sıklıkla uygulanmaktadır.

Çakmaklı One Way Vision Baskı Avantajları

Çakmaklı one way vision baskı işleminde en büyük avantaj cam yüzeylerde uygulanması ve bu sayede içeriden dışarının görünmesi fakat dışarıdan içerinin görünmemesini sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajının yapılması sizin için daha da tatmin edici bir sonucu ele geçirmenizi sağlar.

Görsel açıdan da daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan bölümünün kuvvetli, deliklerinin ise çaplarının küçük olması gerekmektedir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen one way vision baskı formunu savunmak ile ilgili da oldukça dayanıklıdır.

Çakmaklı one way vision baskı ekseriyetle cam binalarda uygulanmaktadır. Ancak günümüzde hemen hemen cam yüzeye sahip her alanda gördüğümüz bir uygulama haline gelmiştir. PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamlarınızı da yapmış olacaksınız.

İmran Reklam firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz bir yazı, resim yüksek kalitede basılarak kaplamaları yapılmaktadır. Yalnızca binalar değil bu arada araçlarda da bu metot uygulanmaktadır.

Çakmaklı One Way Vision Baskı Ücretleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi reklamcılık sektöründe en çok seçenek edilen alan baskı işlemi olmuştur. Hayatın her alanında kullanılan bir teknik olan baskı ananesel metotlardan çıkarak dijital alana kaymıştır.

Bu yüzden dijital baskı makineleri kullanılarak daha kaliteli işler çıkaran firmamız Çakmaklı one way vision baskı ücretleri ile ilgili da sizlere yardımcı olmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun ücretlere almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: