HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çakmaklı Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

06.11.2019
63
Çakmaklı Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çakmaklı Araç Giydirme – Çakmaklı Araç Kaplama Merkezi Merkezi

Çakmaklı araç giydirme yapılırken iki şekilde düşünülmelidir. Şayet kısa vadeli reklam veya kampanyalar, seçim çalışmaları ve lokal giydirmeler düşünüyorsanız normal folyo kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uzun vadeli bir reklam yapmayı düşünüyorsanız Cast Folyo kullanmanızı önermekteyiz. Cast folyonun esnek olması ve yapısının ince olması hasebiyle daha kolay kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde giydirilen araçların folyoları dış etkenlerden daha az zarar görecektir.

Ayrı olarak Çakmaklı araç giydirme diğer bir ismiyle araç kaplama yapılacak olan dış mekan makinelerde renk kalitesi yüksek, profesyonel bir şekilde bastırılmaktadır.

İç mekan makinelerin baskısı daha kaliteli çözünürlüğü daha yüksek olmasına karşın su odaklı mürekkep kullanıldığından dolayı su ile temasa geçtiğinde mürekkep kaybolabilir.

Çakmaklı araç giydirme örnekleri ise çok çeşitlidir. Vinil kaplama, lokal kaplama, komple kaplama olarak yapılmaktadır. Araç giydirme tasarımını hazırlayan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman personellerimiz ölçüleri titizlikle alarak vermek istediğiniz iletileri araç üzerinde iyi konumlandırmaktadır. Ters halde araç giydirmenin yararlı olmayacağı ve emeli dışında hizmet edebileceği göz önünde bulundurulmaktadır.

Araç giydirme ( kaplama) ihtiyacınız olması vaziyetinde gerek tasarım gerek ürün kalitemiz ile çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çakmaklı Araç Kaplama

Çakmaklı araç kaplama ile her türlü aracı kendine has tasarımının veyahut görselinin araçların üzerine kaplanması işlemine denmektedir. Çakmaklı araç kaplama çeşitli şekillerde de yapılmaktadır.

Araç kaplama ücret hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresine, görsel tasarımına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Çakmaklı araç kaplama (giydirme) için kullanılan dijital baskı malzemesi ise Cast folyoyu normal folyodan ayıran en büyük özelliği yapışkan olmasıdır.

Bu sayede daha esnektir ve kötü hava şartlarına dayanıklı olduğundan aracınıza zarar vermemektedir.

Çakmaklı araç kaplama reklam konusu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişerek fiyat garantisi ile kaliteli bir işçilik alabilirsiniz.

Çakmaklı Araç Kaplama Araç Giydirme Fiyatları

Çakmaklı araç giydirme araç kaplama fiyatları sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar bilhassa kullanılan malzemenin cinsi ile beraber kaplama ve giydirmenin kalitesi ile belirlenmektedir.

Aracınızın uzun ömürlü bir reklam kampanyası devam ettirmesi için alanında uzman olan İmran Reklam firması personelleri tarafından yardım almanız sizlerin daha uzun ömürlü bir reklam hizmeti sağlayacağınız mananına gelmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: