HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Çağlayan Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

29.10.2019
52
Çağlayan Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çağlayan Araç Kaplama Merkezi

Çağlayan Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da kullanılır. Cast folyo diye de isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının sebebi ise, Çağlayan Araç Giydirme araç kaplama Merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir.

Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle kazançlan aracın ayrıntılı resimleri çekilmelidir. Daha sonra çekilen Bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Çağlayan araç kaplama ve Araç Giydirme işlemi ile müşteriye onaylatılır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve ayrıntılı ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçünün bütün aracın yanlış yapılmasına sebep vermemesi için ölçülerin milimetre olarak alınması gerekir.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir fiyat karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 sene arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma alana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Çağlayan Araç Giydirme

Çağlayan Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir. Normal folyo ile Cast folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan ve esnek olma özelliğidir. Yapılan bu işlemin hemen peşinden netlikle basınçlı su ile yıkanmamalıdır.

Araçların basınçlı su ile yıkanması folyo kenarında kalkma ve renklerde solma alana getirecektir. Diğer ehemmiyetli husus ise kimyevi maddelerdir. Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı netlikle kimyevi maddeler ve yıkamamaya önem vermelisiniz.

Firmaların reklam ve pazarlama alanında sıklıkla seçenek ettikleri Çağlayan araç giydirme işlemi tek bir noktadan değil trafikte aracın gittiği her yerde bir hayli kitleye erişiminin sağlanması açısından da seçenek edilmektedir.

Çağlayan araç giydirme için kullanılan dijital baskı Cast folyosudur. Cast folyoyu normal folyolarda ayıran en büyü özelliği ise yapışkan ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Artıca kullanılan malzemenin kalitesine göre de 3 ile 5 sene arasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Araç giydirme için birkaç araç almanıza gerek kalmayacaktır. Şahsi veyahut firmanıza ait olan bir aracın olması sizin için yeterli olacaktır. Böylelikle trafikte daimi seyir halinde olan aracınız sizin reklamınızı daha fazla kişiye duyuracaktır.

Çağlayan araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için baskı hizmeti internet sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzman arkadaşlarımızla görüşerek merak ettiğiniz tüm suallerinizin yanıtını alabilirsiniz.

Çağlayan Araç Kaplama – Araç Giydirme Ücretleri

Çağlayan araç giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak ücret talebinde bulunabilirsiniz.

İmran Reklam firması olarak bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz ve kalitesini savunan bir firma olduğumuz için araç kaplama özellikleri ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve emin bir şekilde sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: