HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Cafe Tabelası

09.11.2018
Cafe Tabelası

Cafe Tabelası

Cafe tabelası modeli de kullanılan Cafenin tarzını yansıtmaktadır. Tabelalar genelde yer belirlemek, işaret etmek, görsel etki oluşturmak gibi farklı amaçlarla kullanılmaktadır. En etkin tanıtım ve reklam aracı olan tabelalar Cafe için büyük öneme sahiptir. Eskiden basit bir yapıya sahip metal bir yüzeyin üzerine boya ile yazı yazılarak oluşturulan tabelaların yerini bilgisayar kullanılarak üretilen görsellik sağlayan, şık tabelalar almıştır. Kullanacak olan kişilerin tercihine göre farklı malzemeler kullanılarak farklı tarzlar oluşturularak da tabelalar üretilmektedir. Tabelanın tanıtım amacına ulaşmak için amaca uygun tasarlanarak istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Eskiden tabelalarda sadece firma isimleri yer alırken günümüzde farklı logo ve şekiller yer almaktadır. Uzak mesafeden bile kolay okunabilecek, görsel açıdan çok şık olacak özelliklere sahip olması gerekmektedir. Müşteriler tabelanın vermiş olduğu enerji ile içeride nasıl bir ortam ile karşılaşacaklarını belirlemektedirler.

Cafe Tabelası Modelleri

Kullanacak olan firmaların kimliklerini yansıtacak ve kullanılacak alana uygun özellikte farklı tarzlarda Cafe tabelası üretimi yapılmaktadır. Işıklı veya ışıksız olarak tercih edebileceğiniz kullanmak istediğiniz her türlü zemine monte edilebilen tabelalar sayesinde kaliteli bir reklam yapılmaktadır. Sipariş vermek istediğiniz firma talebinizi aldıktan sonra sizinle görüşmek ve keşif yapmak için gelmektedir. Keşif sırasında tabelanın kullanılacağı ortamın ölçüleri uygun olacak şekilde alınıp, not edilmektedir. Daha sonra hangi malzeme kullanılarak model oluşturulacağı hakkında konuşularak tabelanın tasarımı yapılmaktadır. Size sunulan tabela tasarımına onay vermenizden sonra firma üretime başlayıp, hazır olan tabelanızı da ücretsiz olarak montaj yapmaktadır.

Cafe mekânlarında kullanılan Cafe tabelaları dekorasyonun bir parçası niteliğindedir. Belediyeler tarafından denetlenen tabelaların tasarlanması için bazı kısıtlamalar ve kurallar söz konusudur. Tabela kullanmanın asıl amacı müşterilerin dikkatini çekerek akıllarda kalabilmektir. Cafenin önünden geçen bir müşterinin dışarda bulunan Cafe tabelası dikkatini çekerek müşterinin içeri girmesini sağlayabilmektedir. Bu yüzden tercih edilen tabelalarda kaliteli malzeme kullanılması şık bir görüntü oluşması için oldukça önemlidir. Eğer tam olarak nasıl bir tabela yaptıracağınıza karar verememişseniz bu alanda profesyonel olan kişilerden fikir alabilirsiniz. Ayrıca tabela üretimi yapan firmaların online sitelerinde yer alan örnek tabela resimlerine bakarak da kararınızı verebilmektesiniz.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Çatı Tabelası konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: