HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Büyükçekmece Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

05.11.2019
62
Büyükçekmece Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Büyükçekmece Araç Giydirme – Araç Kaplama Merkezi

Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da kullanılır. Cast folyo diye de isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının sebebi ise, Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir.

Bu işlem ise yalnızca profesyonel Ustalar tarafından yapılmalıdır. Büyükçekmece Araç giydirme ve araç kaplama merkezi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce, giydirilmesi tasarılanan aracın ayrıntılı resimleri çekmektedir. Daha sonra çekilen Bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında araç giydirme ve araç kaplama merkezi işlemi (sanal ortamda) ile müşteriye onaylatılır.

Araç kaplama için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır. Renkli çıktısı hazırlanan aracın ayrıntılı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işte hata olmamasını ve yanlış bir ölçünün bütün araç baskısının yanlış yapılmasına sebebiyet vermemesini önlemek içindir.

Araç kaplamada yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra imalata gelmektedir uzman grafikler firmanın istemiş olduğu reklam uygulamasını yaparlar. Büyükçekmece Araç Giydirme Merkezi bu evrede çok ehemmiyetlidir.

Bu noktada dikkat edilmesi şart olan diğer bir konu ise Büyükçekmece araç giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılacak aracın kapı aralarına, çıtaları, farlara, kapı kollarına, filtreleri, cam kenarlarına, anahtar deliğine ve arka silecek diplerine rastgele bir yazının logonun veyahut resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

İhtiyaç duyulan olan bütün işlemler yapıldıktan sonra araç giydirme için ihtiyaç duyulan ölçülendirme dijital baskı makinesine gönderilmektedir.

Büyükçekmece Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Büyükçekmece Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğiniz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir tabii olarak bir yapışma işlemidir. Bu işlem yapıldıktan sonra netlikle basınçlı su ile yıkanmamalıdır.

Basınçlı su folyo kenarından kalkma alana getireceği için giderek açılma yapabilir. Diğer bir husus ise kimyevi maddeler ile yıkama yapılmasından kesinlikle kaçınmalısınız. Araç kaplama folyo üzerindeki boyalar da deformasyona yol açmamak ve kısa müddette renklerinin solmaması için kimyevi dijital baskı uygulanmamalıdır.

Böylelikle imajınız netlikle bozulmayacaktır. Yıkama sırasında ise az miktarda Deterjan ve fırça kullanılmasını önermekteyiz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlardan dolayı oluşan renkli olmaları ve açılmalar garanti kapsamına netlikle dahil değildir.

Büyükçekmece Araç Kaplama – Araç Giydirme Ücretleri

Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama ücretleri kullanılan malzeme cinsi ne, metrekare vaziyetine ve garanti müddetine göre değişmektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için evvela araç giydirilecek araca yapılacak olan Tasarımın ortaya çıkarılması ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekmektedir.

Büyükçekmece araç kaplama önceden de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olarak Cast folyo kullanılmasını önermekteyiz. Bu koşullarda metrekare üzerinden Büyükçekmece Araç Giydirme araç kaplama ücreti verilmektedir. Bu konuda en aktüel bilgileri almak için İmran Reklam müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: