HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Büyükçekmece Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Filmi

21.10.2019
144
Büyükçekmece Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Filmi

Büyükçekmece Dekoratif Kumlama

Büyükçekmece süsleyici kumlama ile bürolarınız yeni şıklığına kısa müddette kavuşacaktır. Büronuzu dekoratif kumlama ile rengarenk ve değişik bir tasarıma sahip olmasını isterseniz şayet sayfamızı inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. 

İşyerlerini ve büroları şık bir ortama çevirmek için sıklıkla seçenek edilen bir folyo baskı ürünüdür. Dekorasyon fikirleri içerisinde en hesaplı olanıdır. Büyükçekmece süsleyici kumlama ile düz camlarınızı kapatarak saklı ve güvenli bir bölge oluşturabilirsiniz. Uygun ücretlere sahip olduğu için ilgi gören bir hizmettir. 

Büyükçekmece dekoratif kumlama buzlu cam filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü oluşturur. Huzurlu bir çalışma ortamı hazırlanmış olur. 

Kaliteli ve şık görüntü sevenler için üretilmiş bir üründür. Yapışkanlı yüzeye sahip olduğu için camlarınızı istediğiniz vakit daha önceki haline getirebilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel hizmet almak için İmran Reklam firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Düz görüntünün dışında renkli ve farklı desenlerle de kullanım kolaylığı sunar. Büyükçekmece dekoratif kumlama ticari mekanlardaki camlara özel bir işlem uygulanarak kendinden desenli bir görüntü verilmesi sağlanır. Uzun ömürlü olması da kullanım sıklığını arttırmaktadır.

Büyükçekmece Buzlu Cam Filmi

Büyükçekmece buzlu cam folyosu ile işletmenizin camlı alanlarını istediğiniz desenlerle kaplayabilirsiniz. İster firma logonuz isterseniz yaptığın işi anlatan bir görsel kullanarak özelleştirilmiş bir işlem tercih edebilirsiniz. Büyükçekmece buzlu cam folyosu farklılık arayanlar için mükemmel bir çözümdür. Büyükçekmece buzlu cam folyosu kullanım alanları;

  • Mağazalar
  • Vitrinler
  • Koridorlar
  • Toplantı salonları
  • Şahsi alanlar
  • Hane ve binalar
  • Büroların cam alanları

Büyükçekmece buzlu cam folyosu geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her türlü cama kolayca uygulanma imkanı sunar. Beyoğlu buzlu cam folyosu filmi için firmamız ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Kumlama baskı ile konforlu ve şık mekanlar sizi bekliyor. Büyükçekmece buzlu cam folyosu güvenlik açısından da büyük avantaj sağlar. İşlem yapılan camın arka bölümündeki nesneler buzlu şekilde gölge gibi görünürler. Bu işlem ile beraber net görüntü ortadan kaldırılmış olur ve kişiye özel bir alan oluşturulur. 

Büyükçekmece Buzlu Cam Folyosu Ücretleri

Büyükçekmece buzlu cam folyosu filmi dekorasyon emeli ile sıklıkla seçenek edilmektedir. Dekor, güvenlik ve saklılık emeli ile iş yeri, ve hanelerde kullanılmaktadır. Büyükçekmece buzlu cam folyosu ücretleri uygulama yağılacak alanın ölçülerine göre farklık göstermektedir. Bu yüzden net rakamlar verememekteyiz. Net fiyatlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: