HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Büfe Tabelası

09.11.2018
521
Büfe Tabelası

Büfe Tabelası

Büfe tabelası kullanımlarında logo ve firma isminin gözükmesi amaçlanırken farklı etkenlerde öne çıkmaktadır. Değişik boyutlarda olabilecek büfe tabelalarının önemli bir kısmı dış mekana uygun olarak tasarlanmaktadır. Genelde yatay şekilde büfenin ismi yazılı olurken resim ya da logo kullanımlarının sayısı da bir hayli fazladır. Bunun dışında dikey olarak da kenar bölümlerde kullanılan tabelalar vardır. Pleksi tabela modelleriyle büfe tabelaları tasarlanırken kutu harf tabelaları çok daha benzersiz bir görünüm kazandırmaktadır. Ortaya çıkartılacak isteklere göre şekillendirilen kutu harf tabelaları Router ve Lazer cihazlarla kesilerek elde edilmektedir.

Harf şeklini alan uygulamalar olup ışıklı ya da ışıksız olarak da kullanıma hazır hale getirilmektedir. Diğer tabela örneklerine göre çok daha cazip olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi makul fiyat seçenekleridir.

Büfe Tabelası modelleri

Bununla birlikte çok daha zarif ve kibar bir yapı içermesi de her zaman büfe tabelası olmasını sağlamaktadır. Özellikle uzmanlar tarafından yapılacak montaj işlemleri sonrasında çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Hiçbir bakıma gerek duymayan tabelaların paslanması da söz konusu değildir. Kaliteli boya kullanımı bulunması sayesinde de çok uzaklardan dahi görülebilir olan tabelaların boyutları kullanıma göre değişkenlik gösterir. Çok daha devasa boyutlarda yapılabilmesi mümkündür.

Büfenin isminin yazılma işlemleri dekota ile sağlanmaktadır. Ayrıca harflerin iç kısımlarına LED yerleştirilmesi de yapılırken bu sayede ışıklı bir kutu harf tabela kazandırılmaktadır. Gecenin geç saatlerinde bile büfenin ilgi çekmesi için gerekli olan ışıklı yapı elde edilirken maddi kazançları da doğrudan etkileyebilmektedir. Müşterilerin dikkatini çeken ışıklı tabela sayesinde satış oranları belirgin bir artışa sahip olabilmektedir. En kolay ve en ucuz reklam faaliyeti olarak tanımlanması da bu durumdan kaynaklıdır. Ayrıca yapısal farklılıklara sahip olan büfe tabelası örnekleri de koyulabilirken firmanın markalaşma yolunda da olmazsa olmazlardan bir tanesi haline gelebilir. Işıklı büfe tabelalarında elektrik maliyetleri ise tahminlerden çok daha düşük olmaktadır. Ayrıca hesaplamalar sonucunda çok daha isabetli bir tercih olduğu da görülebilir. Pleksi tabela modelleri de kullanılabilirken alüminyum yapılı tabelalar çok daha hafif olmasından dolayı tercih edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: