HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Bostancı Ucuz One Way Vision Baskı

21.10.2019
128
Bostancı Ucuz One Way Vision Baskı

Bostancı One Way Vision Dijital Baskı

Bostancı one way vision baskı kullanım alanları cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda kolayca kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephesine giydirme işleminin yapılması günümüzde en çok seçenek edilen alanlardan biri olmuştur.

Bunun dışında ara camlara ilave ederek mağaza sergenleri ve logolara da sıklıkla uygulanmaktadır. Daha önceki dönemlerde cam yüzeylere sahip binalara giydirme yapılmak istendiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemekteydi.

Ancak Bostancı one way vision baskı sayesinde uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden, dışarıyı görebilme olanağı doğmuştur. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenerek bina içini göstermemektedir.

Görüntü kirliliğini engellemek isteyenler ve reklam emelli kullanım seçenek edenlerin kullandıkları en iyi reklam araçlarından biri olan Bostancı one way vision baskı bu özelliği sayesinde bir hayli avantaj sağlamış olacaktır.

Yapışkan olma özelliğinden dolayı sergen camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Bostancı one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Hasılı, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alana kolaylıkla uygulanmaktadır.

Bostancı One Way Vision Baskı Avantajları

Bostancı one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renge sahip olması, yapılacak olan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan bölümün rengi ise siyahtır.

Bostancı one way vision baskı uygulanan cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı vakit yapışkan bölümün siyah olmasından dolayı anlaşılması olanaksızdır. Genel kanımız camların siyah olduğu istikametindedir. Bu yüzden yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan bölümünün kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Bostancı one way vision formunu savunmak ile ilgili da oldukça başarılıdır.

Bostancı one way vision baskı çoklukla binalarda uygulanmaktadır. Lakin son zamanlarda hemen hemen her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Bostancı One Way Vision Baskı Ücretleri

Bostancı one way vision baskı ücretleri sektörden sektöre farklık gösterdiğinden dolayı net bir meblağ belirtmek . Bu yüzden İmran Reklam firmamız ile iletişime geçerek fiyatlandırmalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: