HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Bostancı Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

16.10.2019
130
Bostancı Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Bostancı Dekoratif Kumlama

Bostancı dekoratif cam kumlama yapan firma ihtiyacınız mı var? Baskı hizmeti firmamız sizlere en profesyonel neticeleri sunmaktayız. Bilhassa cam bölmelerin çok olduğu büro alanlarını şahsi alanlara çevirmek ve düz cam görüntüsünden çıkarmak isteyenlerin sıklıkla seçenek ettiği bir folyo kaplamadır. Camın kaplanan bölümünün arka tarafındaki objeler bulanık ve gölge şekilde görünür. Böylelikle kişiye özel bir alan oluşturulmuş olur.

Bostancı süsleyici cam kumlama hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfamızı inceleyebilir veya iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz. İş yerinizi veya büronuzu şık bir mekân haline getirerek şahsi alanlar oluşturmak isterseniz Bostancı süsleyici kumlama ürünü sizlere yardımcı olacaktır. Camlarınızı düz görüntüsünden uzak değişik ve desenli bir hale getirebilirsiniz. Cam kumlama genelde camları kapatarak saklı ve güvenlikli bir alan oluşturmak için seçenek edilir. Uygun ücretlere sahip bir işlem olduğundan dekorasyonda en sık seçenek edilen üründür.

Bostancı süsleyici folyo, folyo baskının bir ürünüdür. Yapışkanlı bir ürün olduğundan dolayı camlarınızı daha önceki haline getirmek oldukça kolay olmaktadır. Cam kumlama camları düz yapılarından kaldıran bir folyo ürünüdür. İstenilen desen ve renk ile canlılık katmak oldukça kolaydır.

Bostancı Buzlu Cam Folyosu Filmi

Bostancı buzlu cam folyosu filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü oluşturur. Bu şekilde huzurlu bir çalışma ortamı yaratılır. Kalite ve şıklıktan ödün vermeyen iş yeri sahiplerinin tercihi olan buzlu cam folyosu görsel efektler ve canlı renkleri ile tasarım mükemmel bir işlem ortaya sunar.

Bostancı buzlu cam filmi son zamanlarda çok sık kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Deneyim isteyen bir işlem olduğu için profesyonel ellerden çıkması gereklidir. İsterseniz firmanızın logosunu da bir alanda kullanarak özel bir cam kumlama kullanmış olursunuz. 

Bostancı buzlu cam folyosu kullanım alanları;

  • Vitrinler
  • Mağazalar
  • Büro camları
  • Haneler ve binalar
  • Koridorlar
  • Toplantı ve konferans salonları

Genel bir kullanım alanına sahip olsa da daha değişik alanlarda da kullanımı olası olan buzlu cam filmi hanelerde bile kullanılan bir dekorasyon hizmeti haline gelmiştir. Özel bir işlem uygulanan camların spontane desenli gibi görünmesini sağlar.

Bostancı Dekoratif Kumlama  Ücretleri

Bostancı dekoratif kumlama ile sizlerde belirlediğiniz mekanları özel ve şık bir alana çevirebilirsiniz. İmran Reklam olarak uzun senelerin verdiği kumlama deneyimi ile sizlere en başarılı hizmeti en uygun ücretlerden sunmaktayız. Bostancı dekoratif kumlama ücretleri için firmamız ile iletişime geçerek ücret önerinini isteyebilirsiniz.İmran Reklam kaliteli hizmet en uygun ücret garantisi sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: