HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Bostancı Araç Giydirme ve Kaplama

16.10.2019
85
Bostancı Araç Giydirme ve Kaplama

Bostancı Araç Giydirme

Bostancı araç giydirme yapılırken iki şekilde düşünülmelidir. Şayet kısa vadeli reklam veyahut kampanyalar seçim çalışmaları ve lokal giydirmeler düşünüyorsanız normal folyo kullanmamızı tavsiye ederiz.

Uzun vadeli bir reklam yapmayı düşünüyorsanız Cast folyo kullanmanızı önermekteyiz. Cast folyonun esnek olması ve yapısının ince olması hasebiyle daha kolay kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde giydirilen araçların formaları dış etkenlerden daha az zarar görecektir.

Ayrı olarak Bostancı Araç Giydirme diğer bir ismiyle araç kaplama yapılacak olan dış mekan makinelerde renk kalitesi yüksek, profesyonel bir şekilde bastırılmalıdır. İç mekan makinelerin baskısı daha kaliteli çözünürlüğü daha yüksek olmasına karşın su odaklı mürekkep kullanıldığından dolayı su ile temasa geçtiğinde mürekkep kaybolabilir.

Bostancı Araç Giydirme örnekleri çok çeşitlidir. Vinil kaplama, lokal kaplama, komple kaplama olarak yapılmaktadır.

Araç Giydirme tasarımı hazırlayan İmran Reklam firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz ölçüleri titizlikle alarak vermek istediğiniz iletileri araç üzerinde iyi konumlandırmaktadır.

Ters halde araç getirmenin yararlı olmayacağı ve emeli dışında hizmet edebileceği göz önünde bulundurulmaktadır. İstanbul’da Araç Giydirme ( kaplama)  ihtiyacınız olması vaziyetinde gerek tasarım gerek ürün kalitemiz ile çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bostancı Araç Kaplama

Bostancı araç kaplama ile her türlü aracı kendine has tasarımının ya da görselinin araçların üzerine kaplanması işlemine denmektedir. Bostancı Araç Giydirme çeşitli şekillerde yapılabilir.

Araç Giydirme ücret hesaplaması yapılırken yapılacak olan odanın metrekaresine, görsel tasarımına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Bostancı Araç Giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesi ise Cast folyodur. Cast folyoyu normal folyodan ayıran en büyük özelliği yapışkan oluşudur. Bu sayede daha esnektir ve kötü hava şartlarına dayanıklı olduğundan aracınıza zarar vermemektedir.

Halkalı Araç Giydirme reklam konusu ile ilgili ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere erişin ücret garantisiyle kaliteli bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Bostancı Araç Giydirme & Kaplama Ücretleri

Bostancı araç giydirme araç kaplama ücretleri sektörden sektöre farklık göstermektedir. Araç giydirme ücretleri özellikleri ve kullanılan malzemenin cinsi ile beraber kaplama ve giydirmenin kalitesi de ortaya konarak bir ücret belirlenmektedir.

Bostancı araç giydirme araç kaplama ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İmran Reklam firmamız ile iletişime geçebilir ve sizlerde uzun soluklu bir reklam ürününe sahip olarak hedef kitlenize vermek istediğiniz iletileri kolaylıkla sunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: