HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Beyoğlu One Way Vision Dijital Baskı

16.10.2019
105
Beyoğlu One Way Vision Dijital Baskı

Beyoğlu One Way Vision Dijital Baskı

Beyoğlu one way vision baskı, diğer bir isimi ile de delikli folyo binalardaki cam yüzeylerine yapılan reklam çalışmalarında denmektedir. Sıklıkla seçenek edilen bir dış cephe giydirme işlemidir. Çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise, içeriden dışarıyı net bir şekilde göstermesi ve dışarıdan içeriyi netlikle göstermemesidir.

Reklam çalışmalarında kullanılan bu baskının delikli olmasının nedeni ise iç bölümden bakıldığında dışarının kolayca görünmesidir. Dijital baskı makinelerinde yapılan bu baskı sayesinde sizlerde binalarınızın cam bölümlerinde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Beyoğlu one way vision baskı cam cephelerinde kullanılacak olan görsel belirlendikten sonra uzman ekiplerin bilgisayar ortamında tasarlanarak oluşmaktadır. Müşteri onayı ile beraber delikli folyo kaplama çalışması başlanmaktadır.

Titizlikle yapılan çalışma neticesi one way vision baskı ile estetik bir görünüm ele geçireceksinizdir. Delikli folyo çalışmasında ehemmiyetli nokta alınacak ölçünün dikkatli bir şekilde alınması gerekir. Alınmış olan ölçülerin yanlış olması yapılan işin boşa gitmesine kapı aralayabilir.

Beyoğlu One Way Vision Baskı Nedir?

Bir hayli avantajı bulunan Beyoğlu one way vision baskı ince ve delikli bir yapıya sahiptir. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinen one way vision baskı uzman kişiler tarafından yapıldığında daha başarılı bir çalışma ele geçirilecektir.

Dış mekan uygulamalarında kullanılan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu boyalar negatif hava şartlarına karşı da fazlası ile dayanıklıdır. Bu yapısı ile uzun süren bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Beyoğlu one way vision baskı dış cephelerde kullanıldığından dolayı yoğun kar veyahut güneş ışığına karşı dayanıklı olmak zorundadır. En büyük avantajlarından biri de dışarıdan iç bölümü netlikle göstermemesidir.

Baskı Hizmeti firması olarak müşterilerimize kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden en uygun ücretlerden hizmet sunmuş olmanın rahatlığı içerisindeyiz. Firmanızın tanınır olması ve marka çalışmalarınız için yapılan one way vision baskı ile sizlerde cam yüzeylerin kaplanarak daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır.

Beyoğlu one way vision baskı kullanım alanı itibariyle cam yüzeylere uygulanan bir reklam uygulamasıdır. Cam yüzeylere sahip olan aklınıza gelebilecek her alan kolayca uygulanır ve dış cephe giydirme işlemlerinde en çok seçenek edilen reklam ürünlerinden biridir.

Beyoğlu One Way Vision Baskı Ücretleri

Beyoğlu one way vision baskı ücretleri ile ilgili net bir meblağ belirtmek fazlası ile zordur. Değişken ücretlere sahip olan one way vision baskı ücretleri için firmamız ile mesajıma geçerek net rakamlarımızı öğrenebilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz ile sizlerde Beyoğlu one way vision baskı ürününü yaptırmak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere erişebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: