HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Bayan Kuaförü Tabelası

03.09.2014
691
Bayan Kuaförü Tabelası

Bayan Kuaförü Tabelası

Bayan kuaförü Tabelası Kadınlar için bakım her zaman vazgeçilmez olmuştur. Tabela Kuaförlük mesleği ise kadınların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiştir ve pek çok farklı alana hizmet etmektedir. Güzellik salonları, lazer epilasyon hizmeti sunan bayan kuaförleri, makyaj, saç bakımı, cilt bakımı, tırnak bakımı gibi hizmetlerle bayan kuaförleri kadınları cezbeden bir iş koludur. Bayan kuaförü açmaya karar veren bireylerin en çok dikkat etmesi gereken konular arasında bayan kuaförü tabelası önemli bir yere sahiptir. Işıltılı ve imla kurallarına uygun nitelikte yazılmış olan bir tabelanın getirisi oldukça fazladır. Bayan kuaförleri ise en çok gelir elde eden esnaf dükkânlarındandır.

Bayan Kuaförü Tabelası modelleri

Bunun başlıca sebebi ise müşterinin gelmesi için dükkânın albenisini oluşturan unsurlardan en önemlisinin bayan kuaförü tabelası olmasıdır. Tabela seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden biride seçilecek isimdir. Tabelada yer alacak isim işletmenin kimliğini belirleyecektir. Bir diğer önemli etmen tabelanın şekli olacaktır. Şekil ve isim tercihi çok önemlidir. LED ışıklı ya da klasik bir tabela tercih edilebilir. Önemli olan seçilecek tabelanın enerji tüketimidir çünkü genel olarak dükkân tabelaları elektrik enerjisi ile çalışır. Tabelanın iç mekân veya dış mekân için tercih edilmesi de diğer kriterler arasındadır. Dış cephe tabelaları kullanan bayan kuaförleri yağmurdan, güneşten kısacası hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde tabela koruması yapmalıdırlar. Bayan kuaförlerinin tercih ettiği tabelalar fiyat bilgisini, kuaförün hizmet bilgisini bünyesinde barındırabilmelidir.

Bayan kuaförleri dış cephe ve tabela tercihine ne kadar özen gösterirlerse müşteri albenisi o kadar fazla olur. Çünkü ilk izlenim her zaman çok önemlidir. Bayan kuaförünün becerisi ne kadar kaliteli olsa da kuaför salonunun dışarıdan görünümü profesyonelliğini yansıtacaktır. Bayan kuaförü tabelası, reklam firmalarından yardım alınarak oluşturulması istenebilir. Teknolojiden yardım alınarak hazırlanan kuaför tabelaları çeşitli yapı ve özelliklerde bulunmaktadır. Bu tabelaların çeşitleri arasında ise; ışıklı tabelalar, ahşap yapımlı kuaför tabelaları, ferforje askılı tabelalar, 3D kuaför tabelaları, imaj rejimli tabelalar vs yer alır.

Bayan kuaförleri özel günlerde kadınların süper gücü haline gelmiştir. Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır! Algısı ile bayan kuaförleri çalışma hayatına devam etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: