HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Avcılar One Way Vision Dijital Baskı

15.10.2019
136
Avcılar One Way Vision Dijital Baskı

Avcılar One Way Vision Dijital Baskı

Avcılar one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda kolayca uygulanmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephesine giydirme işleminin yapılması günümüzde en çok seçenek edilen alanlardan olmuştur.

Bunların dışında ara camlara da ilave eden one way vision baskı mağaza sergenleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Önceden olsa cam yüzeylere yapılan giydirme işlemleri pek iç açıcı olmamakla beraber kalitesiz malzemelerden yapıldığı için dayanıklı olma özelliğini de kaybetmekteydi.

Ancak Avcılar one way vision baskı sayesinde giydirmelerin yapıldığı yüzeylerde içeriden bakıldığında dışarısı görünürken dışarıdan bakıldığında içerisi netlikle görünmeyecektir. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir.

Hem reklam emelli hem de görüntü kirliliğinin engellenmesi için işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşidi olan one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizlerin hem reklamlarınızı yapmış olacak, hem de dışarıyı rahatlıkla görmenizi sağlayacaktır.

Yapışkan özelliğe sahip olduğundan dolayı camekan camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanan Avcılar one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeyler olduğundan cam yüzeylere sahip her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Avcılar One Way Vision Baskı Avantajları

Avcılar one way vision baskı yapılacak olan yüzeylerin beyaz renge sahip olması, yapılacak olan baskının daha iyi netice almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlamaktadır. Bu yüzden yapışkanlı olan bölüm siyah renktedir.

One way vision baskı uygulanan cam yüzeyin iç tarafından dış dünyaya bakıldığı vakit yapışkan bölümün siyah olmasından dolayı anlaşılması olanaksızdır. Bundan dolayı camların siyah olmasını tavsiye ederiz.

Görsel açıdan daha iyi netice vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan bölümünün kuvvetli, deliklerinin çapları ise küçük olmalıdır. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Avcılar one way vision baskı formunu savunmak ile ilgili da oldukça başarılıdır.

Avcılar one way vision baskı çoğunlukla cam binalarda uygulanmaktadır. Ancak günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç bölümleri görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Avcılar One Way Vision Baskı Ücretleri

Özel bir reklam aracı olarak günümüzde sıklıkla seçenek edilen one way vision baskı delikli olma özelliğinden dolayı da iç bölümden, dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Son teknoloji dijital baskı makinelerinde üretilen Avcılar one way vision baskı ücretleri ile ilgili bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: