HEMEN ARAKONUM
Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi No:59/G Malteper/İSTANBUL
trende

Alüminyum Kutu Harf Tabela

17.04.2014
Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum Kutu Harf Tabela genellikle büyük boyutlarda kullanılırken sadece gereklilik değil, aynı zamanda çeşitli kazanımları da beraberinde getirmektedir. Firmaların isim ve logolarının yer aldığı tabelaların yapılışlarında Router ya da Lazer cihazlar kullanılırken harf şekline getirerek yapılan uygulamaları barındırmaktadır. Çok farklı çeşitleri bulunduran kutu harf tabelaların alüminyum yapılı olması da maliyet açısından avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte görünüm ve estetik açıdan da albeniyi bir hayli yükseltmektedir.

Tabela kullanımları çok eskiye dayansa da artık çok daha modern yapılı örnekleri bulunmaktadır. Sadece firma isminin yazılı olması değil, zarif ve ilgi çekici olarak değerlendirilmesi de kutu harf tabela kullanımlarını doğrudan belirlemektedir. Tabela Farklı boyutlarda yapılabilecek tabelalar çok hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Işıklı veya ışıksız olabilmesi de söz konusudur. Işıklı şekilde kullanılmasıyla mekânın çok daha ilgi çekici bir yapıya sahip olması sağlanır.

Kutu Harf Tabela Örnekleri

Ayrıca çok az elektrik tüketimi olması da tabelaların genelde ışıklı tercih edilmesini etkilemektedir. Bununla birlikte ışıksız olarak da alüminyum yapılı kutu harf tabelaları kullanılabilmektedir. Çeşitli ticari işletmelerin dış cephelerinde çokça kullanılmaktadır. Hafif bir yapıya sahip olmasından dolayı da taşıması ve montaj işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte alışveriş merkezlerinde de kullanılan alüminyum yapılı kutu harf tabelaların kapalı ortamlarda çok daha iyi bir performansa sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda hemen hemen her yere yerleştirilmesi mümkündür.

Müşteriyi doğrudan etkileyen bir görünüme sahip olan büyük boyutlu  kutu harf tabela örneklerinde ışıklı seçenekler çok daha yaygın olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede sadece mekânın ya da işletmenin tanınması sağlanmamaktadır. Aynı zamanda müşterilerin dikkati çekilirken maddi olarak da gelirlerin artmasını beraberinde getirmektedir. Tabelanın ön bölümüne koruyucu konulabilirken dış mekanlardaki tabelalarda performans düşüklüğü söz konusu değildir. Yağmur, sis ya da farklı olumsuz şartların olduğu havalarda dahi kullanımıyla avantajlar elde edilmektedir. Canlı renkli tasarımların var olmasıyla birlikte kullanımı da kolay olan bu kutu harf tabela fiyatları ise boyut ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. İşletmenin reklamının en kolay bir şekilde yapılabilmesi alüminyum kutu harf tabela kullanımlarıyla gerçekleştirilebilir, iç ya da dış mekanlarda uzun süreli olarak da kullanımı elde edilebilir.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Alüminyum Tabela konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: