HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Altınşehir One Way Vision Baskı

14.10.2019
71
Altınşehir One Way Vision Baskı

Altınşehir One Way Vision Baskı

Hem reklam isteyenler hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmeler için ideal bir folyo çeşididir. Bu malzeme de Mesh vinil gibi delikli folyo olma özelliğine sahiptir. Yapışkan özelliğe sahip olan Altınşehir one way vision baskı camlı binaların dış cephelerine ve camekan camlarına uygulanmaktadır.

One Way folyoya arkadan kuvvetli bir ışık vurulduğunda ise görselinde kaybolma olabilir. Altınşehir one way vision baskı kullanım alanı ise cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan her alanda kolayca uygulanmaktadır.

En çok seçenek edilen alan ise cam ile katlı binaların dış cephelerinde yapılan giydirme işlemidir. Ayrı olarak, mağazaların vitrinlerinde ki yazılarda da ara camları ilave edecek olan logolarda da sıklıkla seçenek edilmektedir.

Bu işlemin en büyük avantajı ise, cam yüzeylerde içeriden bakıldığı vakit dışarıyı görme olanağı sunmasıdır. Uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleşen one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Altınşehir One Way Vision Baskı Avantajları

Altınşehir one way vision baskı İngilizce bir terim olduğundan halkı arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. PVC asallı malzemeden üretilen One Way vision baskı delikli bir yapıya sahiptir. One Way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gerekir.

Bu şekilde yapılacak olan Baskıdan daha iyi netice alabilirsiniz. Bu işlem neticeninde camın üzerinde rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmayacaktır. Yapışkan yüzeyi ise siyah olarak üretilmektedir.

Altınşehir One Way vision baskı yapıldığında içeriden dış dünyanın görülmesi gerekmektedir. Daha önceki dönemlerde yapılan Bina giydirmelerinde cam tabanın üzerinde yerleştirilen malzeme kalitesi olduğundan dolayı dışarıdan içeriyi içeriden dışarıyı göstermemekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Altınşehir one way vision baskı uygulaması çoklukla binalarda tercih edilir. İstediğiniz resim veyahut yazı Yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Altınşehir one way vision baskı ile bütün meseleleriniz ortadan kalkmış olacaktır. Uygulama yapılacak alanın Dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahatlıkla sergilenirken binanın iç bölümünün görünmesi kısıtlanmış olacaktır.

Altınşehir One Way Vision Baskı Ücretleri

Altınşehir one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç bölümden bakıldığında dışarısını rahatlıkla görülmesidir.

Son sistem dijital baskı makinelerinde istediğiniz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Altınşehir one way vision baskı ücretleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: