HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Aksaray Mesh Baskı

14.10.2019
116
Aksaray Mesh Baskı

Aksaray Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan araçlardan bir tanesi de mesh baskılardır. Vinil ile one way vision baskı yolları ile arasında bazı benzerlikler olsa da ehemmiyetli ayrımları bulunmaktadır.

Dökme ve lamine olarak iki değişik uygulaması olan Aksaray mesh baskı üzerinde deliklerin var olduğu brandaya uygulanması demektir. Bilhassa dijital baskılarda başarılı sonuçlar sergilemektedir.

Deliklerin branda üzerinde var olmasının asıl nedeni ise sert hava koşullarına karşı varlığını savunabilmesidir.

Aksaray Mesh Baskı Nedir?

Muazzam coğrafi konumundan dolayı her abuhavaya ve hava koşullarına maruz kalan Türkiye’de bu tür reklamların daha kaliteli olması için alanında uzman bir ekibin bu işi üstlenmesi gerekmektedir.

Alanında uzun müddetli araştırmalar yaparak, müşterileri hoşnut eden tecrübeleri ile bilgilerini her geçen gün artıran bir ekip ile Aksaray mesh baskı işlerini gerçekleştirir iseniz görmek istediğiniz hedeflere daha tez ulaşabilirsiniz.

Söz ettiğimiz üzere delikli brandalara uygulanmakta olan ve hayli talep gören bu baskı ile sizlerde dış cephelerinizi kolaylık ile kapatabilirsiniz. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme gibi bir rizikosu de yoktur.

Aksaray Ucuz Mesh Baskı Ücretleri

Aksaray mesh baskı ücretleri müşterilerden gelen talepler doğrusuna göre belirlendiği için her müşteri için aynı ücreti vermek pek uygun olmamaktadır.

Bu neden ile sizler merak ettiğiniz ve yaptırmak istediğiniz baskı çeşitleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza erişebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: