HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Akçaburgaz Mesh Baskı

08.10.2019
124
Akçaburgaz Mesh Baskı

Akçaburgaz Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık olarak kullanılan yollardan bir tanesi de Akçaburgaz Mesh baskı yoludur. Genel hatlarıyla vinil baskı ve one way vision baskı tekniklerine benzese de fark ve önemli bir kaç husustan dolayı bu baskı yollarından ayrılır.

Üzerinde delik bulunan branda’ya baskı yapılması işlemi ile gerçekleşmektedir. Dijital baskılarda hayli pozitif sonuçlar verdiği için de yoğunluk ile kullanılmaktadır. Üzerinde delikler bulunmasının asıl nedeni ise rüzgara ve negatif hava şartlarına karşı daha sağlam durabilmesidir. Bunu ise gelen sert havanın o deliklerden geçmesi ile sağlamaktadır.

Sizlerde açık hava reklamcılığında Akçaburgaz mesh baskı hizmeti almak isterseniz uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Açık alanlarda kullanıldığında rüzgar faktörü göz önüne alınarak geliştirilmiş olan bu baskının tutturulduğu binaya zarar görmemesi için eşit büyüklerde ve eşit sıralı delikler açılmıştır. Bu sayede de rüzgarı daha kolay geçirecektir.

Akçaburgaz Mesh Baskı Nedir?

Çoklukla dış cephelerde kullanılan Akçaburgaz mesh baskı‘nın bir hayli kullanım alanı bulunmaktadır. Binaya zarar verme ihtimalinin ortadan kaldırılması barındırdığı delikler sayesinde olmaktadır. Binalarda ise inşaat esnasında müdafaa edici amaçlı olması yerine binanın dış yüzeyi bu baskı ile kapatılmaktadır.

Akçaburgaz mesh baskının delikli yapı da  olması sağlamış olduğu en büyük avantajlardan bir tanesidir.

Rüzgarın yoğun olduğu bölgelerde geniş boyutlu reklam afişlerinin var olmasını sağlayan bu baskı konusunda daha detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Akçaburgaz Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Uzun süreli bilgi ve tecrübe birikimi yapmış olan bir firma olarak bizler kuvvetli bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sektörden sektöre ve firmadan firmaya değişkenlik gösteren talepler doğrultusunda belirlemiş olduğumuz fiyatlar konusunda tarafımız ile iletişime geçerek Akçaburgaz mesh baskı fiyatları konusunda daha teferruatlı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: