HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Aile Hekimi Kapı Tabelası

Aile Hekimi Kapı Tabelası

Aile Hekimi Kapı Tabelası

Aile Hekimi Kapı Tabelası için hazırlanan pleksi ofis kapı giriş tabelası modelimiz özel üretim olup tabelanın kesimleri özel ve üst kısmı lazer kazıma yapılmıştır.

Tabela görsellerinde görüldüğü üzer tabelanın bir kısmı gold rente olup bu kısımlar dikkat ettiyseniz lazer kazıma yöntemi ile logo zemin malzemesine kazınmıştır. Bu yöntem kalıcı bir yöntem olup en dayanıklı yöntemdir. Kalan kısımlar yani siyah pleksiglas malzemein olduğu kısım ise tabelanın ikinci kısımıdır.

İkinci kısımda siyah parlak pleksi mazleme kullanılmıştır. Pleksi üzerine beyaz renkte yazılan yazılar ise folyo kesim uygulamadır. Yazılacak yazılar plotter yazı kesim makinesinde folyo kesim olarak kesilir.

Kesilen beyaz folyo ise önce folyodan ayıklama işlemi yapılarak daha sonra transfer bandı üzerine alınır. Transfer bandını bilmeyenler için yazıyorum. Transfer bandı denilen malzeme şeffaf bir bant görünümdedir. Bu malzeme sayesinde elle manuel şekilde  yapıştırılması çok zor olan folyo kesimlerin yapıştırılması çok zor olan yerlere kolaylıkla yapıştırılması sağlanır. Transfer bandı taşıyıcı özelliğe sahiptir.

Taşıyıcı band sayesinde reklam tabelalarının yazıları çok daha kolay yapıştırılır. Biz oracall marka taşıyıcı transfer bandı kullanıyoruz. Transfer bandını kullandıktan sonra atmayınız. Aynı bandı bir kaç defa daha kullanabilirsiniz. Malzemeyi araya vermeyin ki ziyan olmasın verdiğiniz para. Her neyse bu kısımdan çok bahsettik. Önemli olan pleksi malzemenin kesiminin temiz ve hatasız kesilmesidir. Kesilen bu pleksi malzemeler birbirine hızlı yapıştırıcı ile yapıştırılarak bir bütün tabela haline getirilirler. 

Harfler nasıl böyle zeminde düzgün duruyor diye düşünebilirsiniz. Kapı tabelasında yazılı harflerin etrafında lazer kesim makinesinin çizdiği dış hat çizgileri mevcuttur. Dolayısıyla bu sistem kullanıldıkça yazılarda kayma olmaz. Yazılar daha düz ve okunaklı  olarak yazılır. Tabela merkezi imran dijital reklam maltepedeyiz. Bizi arayın.

Sonrasında ortaya bir sanat eseri tabela çıkar. Tabela sanattır. Biz ise değişik modeller üreterek müşterinin hayallerine hitap etmeye devam ediyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Online ulaşım için aşağıda whatsapp ve telefon destek butonlarını koyduk. Bu butonlara tıklayarak bize daha rahat ulaşabilirsiniz.

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: