HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Ahşap Tabela

09.11.2018
622
Ahşap Tabela

Ahşap Tabela

Ahşap tabela modeli diğer tabela çeşitleri arasından farklı bir tarzda olan modeldir. İş yeri ve kurumsal firmalar için reklam oldukça önemlidir. Kullanılan iş yerini ve kurumsal firmayı yansıtacak olan tabela modellerinden sıradanlıktan çıkıp, görsel açıdan şık bir görünüme sahip olan ahşap tabelaları tercih edebilirsiniz. Ahşap tabelanın kendi içerisinde çok çeşitli tasarımları ve modelleri bulunmaktadır.

Oymalı, ışıklı, ayaklı ya da duvara monte edilerek kullanılabilecek modelleri vardır. Sipariş verecek olan kişilerin kullanım alanlarına ve zevklerine göre tercih edilen modeller farklılık göstermektedir. İstediğiniz tabelayı tasarlayarak farklı ahşap türlerinin de üretimini gerçekleştirebilmektesiniz. Ahşap tabela Mağaza veya evlerde kullanılabilen tabelalar kullanılacak ortamın konseptine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tabela yapımında çeşitli ahşap malzemeleri kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları; gürgen ağacı, çam ağacı, su kontrası, kavak, gül ağacı, kiraz ağacı, meşe ağacı gibi malzemelerdir. Farklı malzemeler kullanılarak doğal ve şık bir tasarım sunulmaktadır.

Ahşap tabela modelleri

Ahşap tabela modellerinin her biri birbirinden farklılık göstermektedir. Eskitme işçiliği ile birlikte farklı malzemeler bir arada kullanılmasından dolayı her ürün birbirinden farklı ve birbirinden eşsiz olarak ortaya çıkmaktadır. Şık bir görüntü sağlanması için kullanılan malzemenin kaliteli olması gerekmektedir. Bu yüzden kaliteli malzeme kullanıldığından emin olarak tabela siparişlerinizi vermeniz gerekmektedir. Kişilerin dikkatini çekmesi ve akıllarda kalması için önemli bir detay olan tabela modelleri aynı zamanda görsellikleriyle de müşterilerin beğenilerini toplaması gerekmektedir. Şık ve gösterişli bir tabela kaliteli bir reklam demektir.

Birbirine benzemeyen ahşap tabela modeli tercih edeceğiniz zaman profesyonel bir firma ile anlaşarak, size özel, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bir tabela ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Tabela siparişi ile birlikte ilk önce kullanılacak olan alanın boyut ve diğer özellikleri belirlenerek bir tasarım oluşturulmaktadır. Otantik duruşu ve ısıya karşı dayanıklı oluşuyla ahşap tabelalar harika bir reklam aracı olmaktadır. Tasarımını onayladığınız ve üretimini tamamlanış olan firma tarafından ücretsiz olarak tabelanızın montajı da yapılmaktadır. Alanında uzman kişilerle çalışarak istediğiniz ölçü ve modelde tabela üretimi gerçekleştirip, iş yeri veya kurumsal firmanızda kullanacağınız farklı bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: