HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Ahşap hukuk bürosu kapı tabelası

30.10.2021
73
Ahşap hukuk bürosu kapı tabelası

Ahşap hukuk bürosu kapı tabelası

Ahşap hukuk bürosu kapı tabelası için kullanılan zemin ahşap bir zemin olup harfler altın renk folyo kesim uygulama çerçeve kısmı altın renk pleksiglassdır.

Ahşap hukuk bürosu kapı tabelası yapımı için gerçekten hassas bir tabela yapım işçiliği sergilenmiştir. Biz reklamcı olarak tüm yaptığımız tabelalarda titiz işçilik gösteririz. Burda da aynı titizliği gösterdik. Tabela zemin ahşap malzemeden lazer kesim makinesi ile kesilmiştir. Tabela çevresinde görülmekte olan bir çerçeve var. Bu çerçeve altın renkte aynalı gold pleksi malzemeden lazer makinseinde kesilmiştir. Tabela ahşap zemini üzerine önce gold renkte kesim folyosu düz bir şekilde kaplanır.

Kaplanan ahşap zemin lazer kesim makinesi yardımı ile çizdirilir. Daha sonra fazlalık folyolar zeminden sökülerek sadece harflerin kaldığı kısım kalır. Harfler ortaya çıktıktan sonra zemin ispirto yada alkol ile güzelce temizlenir. Ahşap zemin üzerinde dört köşesinden açılan deliklerden dekoratif krom başlıklı vidalar takılır. Bu vidalar duvara tabelanın montesinde kullanılır.

Avukatlık ve hukuk büroları için yapılan tabela modellerimiz web sayfamıda oldukça fazla bulunmaktadır. Tabela görsellerini inceleyebilir, istediğiniz tabela örneğini seçip tabela sipariş geçebilirsiniz. Bu sayfamızdaki hukuk bürosunu işleten çok temiz iki avukatımız yeni bir ofiste iki avukat çalışmaktadır. Biz de tabelada bu iki avukatın isimlerini ayrı ayrı tabelada yazdık. Ofis içerinde ikiden fazla çalışan olabilir bu üç olabilir, dört olabilir.

Kaç kişi varsa o kadar çalışan avukatın isimleri tabelada yazılabilir. Bu şekilde bir tabela tasarımı yapılır. Ortakların da onayından sonra tabela üretime alınır. Avukat tabelası yapımı incelik ister. Usta bir sanat ister. Çünkü avukatlarımız bilirsiniz titiz insalar olurlar. Tabelalarını en güzelinden ve hatasız isterler. Hele bir de ortak kullanım alanına tabela yaptırıyorsalar herkesi memnun etmek gerekecektir. Bu da bizim işimiz.

İmran reklam ailesi olarak hukuk bürosu ve avukatlık ofis tabelaları üretim imalat ve montajı yapmaya devam ediyoruz. Avukatlık bürosu açacaksanız en ucuz tabelayı İmran Tabela ve Reklam’da yaptırabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. 0216 442 27 72

whatsapp

whatsapp

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: