HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Ağız ve diş sağlığı tabelası

03.09.2014
691
Ağız ve diş sağlığı tabelası

Ağız ve diş sağlığı tabelası

Ağız ve diş sağlığı tabelası çok görkemli bir tabela olmasına gerek yok.  Çünkü burası mecburi gidilmesi gereken bir sağlık kuruluşudur. Bunun başlıca nedenlerinin arasında diş sağlığımızı nasıl yapmamız gerektiğini bilmemekten kaynaklanıyor. Küçük büyük herkesin sağlık sorunlarının başında ağız ve diş sağlığı sorunları gelmektedir. Her birey diş sağlığı için sağlık kurumlarından tam olarak yararlanamadığı için bu sorun daha da artmaktadır.  Çünkü tabela da sağlık kurumları için bütçe çok kısıtlı. Devlet kurumlarından sıra bulmak zor özel kurumlarda ise fiyatlar bütçeyi zorladığı için bu sorun daha büyük hale geliyor. Bu yüzden diş sağlığımızı kendimiz ve çocuklarımızın başta olmak üzere çok dikkat ederek temizliğini yapmamız gerekir.

Ağız ve diş sağlığı tabelası içeriğine bakmak gerekirse doktor adı, telefon numarası, mail adresi, çalışma saatleri de yazıldığı zaman bize daha kolay hizmet sağlayabilir. Ağız ve iş sağlığı merkezi devlet kurumlarından yararlanabileceğimiz gibi özel açılan diş sağlığı hizmetlerinden de yararlanabiliriz. Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde her odanın kapısına o odayla ilgili tabela asıldığı zaman gelen hastalar için daha kolaylık sağlar.  Muayene odası 1, muayene odası 2, röntgen, ameliyathane gibi tabelalar asıldığı zaman işimizi daha da kolaylaştıracaktır. 7/24 açık olan yerlerde vardır. Böyle yerler de gece muayene de olduğu zaman hastalar sabahı beklemeden gece de ağrılarını dindirebilirler.

Doktorların hastayla ilgili olması, her türlü sorununu sakin ve dikkatli şekilde dinlemesi tedaviyi daha da kolaylaştıracaktır. Sinirli, hastayı dinlemeden sorunu bulmaya çalışan, hastaya kötü davranan bir doktor müşteri kaybına uğrar ve o hasta yakın çevresine anlatarak o doktorun daha çok hasta kaybına neden olur.

Ağız ve diş sağlığı merkezlerinde kullanılan malzemeler değiştirilebilenler değiştirilmeli değiştirilmesi mümkün olmayanlar da her hastadan sonra uygun temizleme şekliyle güzel bir şeklide temizlenmelidir. Bazı diş sağlığı merkezleri buna dikkat etmediği için birçok hastalık bir hastadan diğerine de geçebilir. Ağız ve diş sağlığı tabelası çok süslü olmasına gerek yoktur. Bizi bilgilendirecek nitelikleri taşıması yeterli olacaktır. Işıklı, süslü olmak yerine kolay iletişim sağlanacak numara, doktor ismi olduğu zaman bize daha iyi hizmet sağlanır.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Bu konuyu begendiyseniz Afiş Baskı konusuda dikkatinizi çekebilir !!!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: