HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Adalar Ucuz One Way Vision Baskı

05.10.2019
57
Adalar Ucuz One Way Vision Baskı

Adalar One Way Vision Baskı

Adalar Ucuz One Way Vision Baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo isimi ile bilinmektedir. PVC asallı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapısı vardır. Adalar one way vision baskı yapılacak yüzeyin beyaz olması gereklidir. Yapılacak olan baskıdan daha iyi netice almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gereklidir.

Uygulama yapışkan camın üstünde rastgele bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilir. Adalar onewayvision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görülmesi gereklidir. 

Daha önceki dönemlerde binalara giydirme yapılmak istenildiğinde cam tabanın üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermede kısıtlı netice vermekteydi. Ama Adalar one way vision ile bu mesele ortadan kaldırılmış oldu.

Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahat ve kaliteli bir şekilde sergilenirken binanın iç bölümünün görünmesi tamamıyla kısıtlanmış olmaktadır.

Adalar One Way Vision Baskı Avantajları

Adalar one way vision baskı işlemi en büyük cam yüzeylerde dahi dışarıdan içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğurmaktadır. Uzman bir ekibin montajı yapması vaziyetinde bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılacak malzemenin yapışkanlı bölümü ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan oldukça iyi sonuçlar verecektir. One way vision baskı dış mekân afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılır. Bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süren bir kullanım sunarlar. 

Adalar onewayvision baskı uygulaması çoklukla binalarda seçenek edilirler. Son senelerde her yerde görülecek olan bu pvc’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz resim veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır. 

Adalar One Way Vision Baskı Kullanım alanlarına gelecek olursak; bu uygulaman

ın kullanım alanları cam olan tüm yüzeylerdir. Cam ile kaplanmış bir binanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen metottur. Bu uygulamanın yanı sıra ara camlara ilave edecek logo, mağaza sergeni yazıları da sıklıkla tercih edilir.

Adalar One Way Vision Baskı Ücretleri

Adalar onewayvision baskı reklam aracı olarak tercihe dilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç bölümden bakıldığında dışarısının kolayca görülmesidir. Son sistem dijital baskı makinelerinde istediğiniz tasarımı Adalar onewayvision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Adalar onewayvision baskı ücretleri ile ilgili Baskı Hizmeti firmamızı arayarak ücret önerininde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: