HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Adalar Mesh Baskı

05.10.2019
70
Adalar Mesh Baskı

Adalar Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan metotlardan bir tanesi de mesh baskı metodudur. Genel olarak vinil baskı ile one way vision baskı tekniklerine benziyor olsa da onlardan ayıran bir kaç ehemmiyetli özellikleri bulunmaktadır.

Dökme ve lamine olarak iki değişik uygulaması olan Adalar mesh baskı üzerinde deliklerin olduğu branda üzerine baskı yapılması ile gerçekleşmektedir.

Bilhassa dijital baskılarda gayet başarılı sonuçlar vermekte olan Adalar mesh baskıda brandanın üzerinde ki delikler rüzgara karşı daha kuvvetli durmasını sağlayabilmek için vardır.

Açık alanlarda, geniş ebatlarda yapılan reklam afişlerinde rüzgar etkeninin göz önünde bulundurulması reklamınızı gerçekleştiren afişlerin daha sağlam durmasını sağlamaktadır. Rüzgar delikler sayesinde daha rahat geçecek ve reklamı devirme gibi bir meselesi da olmayacaktır.

Adalar Ucuz Mesh Baskı Ücretleri

Sektörden sektöre değişkenlik göstermekte olan talepler doğrultusunda ortaya çıkarılan bir fiyat vardır. Bu söz ettiğimiz gibi verilen ölçülere ve kullanılması istenen yazılara göre değişkenlik göstereceğinden verilecek olan ücrette netlik sağlanamamaktadır.

Sizler hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ve Adalar ucuz mesh baskı ücretleri ile ilgili daha net bir netice istiyor iseniz sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden tarafımız ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Adalar Mesh Baskı Nedir?

Söz ettiğimiz üzere delikli brandalara uygulanmakta olan ve hayli talep gören bu baskı ile sizlerde dış cephelerinizi kaplatabilirsiniz. Adalar mesh baskı ile binalarınızı komple kapattırabilirsiniz. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme rizikosu de olmamaktadır.

Geniş camları olan mekanlarda reklamı daha iyi taşıyabilmek için mesh baskı hizmeti alınmaktadır. Sizlerde bu baskı türü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz tarafımız ile iletişime geçebilir ve Adalar mesh baskı firması olarak bizlerin bu alanda yapmış olduğu hizmetin kalitesini kendiniz fark edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: