HEMEN ARAKONUM
Atatürk Caddesi, Şimşek Apartmanı No:59/g Maltepe/İSTANBUL
trende

Accessories Tabelası

17.04.2014
602
Accessories Tabelası

Accessories Tabelası

Accessories tabelası genel itibariyle çok daha ilgi çekici bir görünüm sunarken firmanın sahip olduğu tüm değerleri de yükseltmektedir. Özellikle çok daha yüksek kaliteye sahip mağazalarda kullanımı görülen tabela modelinde cafcaflı bir yapının bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Sadece bir tabela olmanın ötesine geçilirken aynı zamanda mağazanın reklamı da en iyi şekilde yapılmaktadır. Bir nevi mağazanın reklamını yapan tabelalarda aynı zamanda satışları gerçekleştirilen aksesuar ürünlerde bulunmaktadır.

Accessories tabelası Bu sayede mekâna giriş yapılmadan müşterilerin dikkati çekilir. Özellikle genç kızlara ve kadınlara hitap eden mağazalarda örnekleri görülen tabelalar sayesinde maddi kazançların da arttığı görülmektedir.Çok daha cazip olmasının yanı sıra uzmanlık gerektiren tabela işlemlerinde tasarlama boyutu önemli bir vakit almaktadır. Sonrasında boyutların belirlenmesinin ardından uygulamalar yapılırken montaj işlemleri de uzmanlar tarafından yerine getirilmektedir. Maliyetleri bakımından diğer tabelalarla kıyas yapıldığında

Accessories tabelası örnekleri

Öne çıkarken fiyatları da bir hayli yüksektir. Tabelaların bakımlarının düzenli bir şekilde yaptırılması gerekirken sorunsuz bir şekilde çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Firmayla özdeşleşen tabelaların bir reklam aracı olduğu da unutulmamalıdır. Bundan dolayı tasarımlarında daha özgün yapıların tercih edilmesi akıllıca olacaktır. Ayrıca benzersiz ürünlerin yer alması da kullanımların daha gerçekçi olmasını beraberinde getirmektedir. Canlı bir yapıya sahip olan renkleri içeren tabelada hedef kitlenin seçimi de önem taşır. Genellikle giyim mağazalarının dış bölümlerinde görülen tabelalarda pantolon, ayakkabı, çanta ürünleri olabilirken markaların belirleyici konumları da bulunmaktadır.Potansiyel olan müşterilerin elde edilmesi için aslında bir reklam figürü olarak kullanılır.

Accessories tabelası modellerinde boyut farklılıkları da etkili olmaktadır. Daha kapsamlı olan tabelaların işlevselliği artarken ilgi çekici olabilmesi için yapılacak tasarım işlemleri de farklılık gösterebilir. Ayrıca çok uzaklardan dahi parlak yapısıyla görülebilen tabelalarda estetik yapılı unsurlarda olmazsa olmazlar arasında sıralanmaktadır. Firmanın ismi ya da logosunun bulunduğu klasik özelliklere sahip tabelalardan çok daha fazlası olan bu türde bir reklamın yaratıldığı unutulmamalıdır. Buna göre yapılacak tercihlerle çok daha hızlı bir şekilde olumlu geri dönüşler alınabilir, beklenenden çok daha uzun süreli katkılar elde edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: