Tabela Siparişleriniz için 05310829794

imrantabela@gmail.com

25 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 25, 2017
 0
Yataş Bedding Tabela

Yataş Bedding Tabela

Yataş Bedding Tabela işlerinin yanı sıra yataş firmasının aydan aya yaptığı kampanyalı indirimli fiyatlarının reklamlarının farklı farklı tasarımlarını yapıp magaza vitrin camlarına uyguluyoruz. Aşağıda bunun bir örneğini resim olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Tabiiki bu tasarımlar aydan aya değişiyor yeni özgün farklı ve göz alıcı kampanya cam yazıları size sunuluyor. Yataş’ın yapmış olduğu indirim kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız siz de en yakın yataş bedding bayisine gidin, kampanyalı uygun fiyatlardan yararlanın. Neyse biz konumuza dönelim 🙂 Yataş Bedding tabelaları imalat ve montajı bizim işimiz. Çok uygun fiyatlarla tabela reklam imalatı yapan firmamız sektöründe yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Reklam sektörünün lider firması olan İmran Reklam Hizmetlerinde tüm tabela modellerinin üretimi kendi bünyesinde yapılmaktadır. Tabelalarda kullanılan tüm malzemeler 2 yıl firmamız garantisi altında olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Reklam tabelasını yaptırırken iki kere düşünmekde fayda var. Birincisi tabelayı yaptıracağınız firmanın referansları sağlam mı? İşi zamanında teslim edebiliyorlar mı ? Fiyatları uygun mu ? Tabela da kullandıkları led ışıklar en kalitelisinden mi ? Tüm bunların hepsini bulabileceğiniz bir firma biliyoruz. İmran Reklam…. Sizi En iyi tanıtan biziz.

Reklam tabelaları genellikle kompozit zemin üzerine pleksi kutu harflerden oluşmaktadır. Tabelada kullanılan pleksiglass kutu harflerin içerisinde kullanılan led ışıklar üç çipli olması gerekmektedir. Biz İmran Reklam olarak size Samsung marka 3 çipli modül led kullanılmasını öneriyoruz. Tabela yapılırken yapılan en büyük hata kutu harflerin içerisnde şerit led kullanılmasıdır. Biz İmran Tabela ailesi olarak tabelalarda şerit led kullanmıyoruz. Yıllardır her yapmış olduğumuz tabelalarda modül led kullanmışızdır. Çizgimizi hiç bozmadık. Kalite hiç bir zaman tesadüfi değildir.

Bir firmanın yalnızca tabelasını yapmıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalrının tümünü anahtar teslim yerine getiriyoruz. Reklama yapılan yatırım şüphesiz geriye dönüşü en hızlı olan yatırımdır. Modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis ve hizmet anlayışıyla İmran Tabela ve Reklam… Sizi en iyi Biz tanıtırız. İmran Reklam Kalite bilinci ile çıktığı bu yolda referanslarına hergün yeni güçlü ve kurumsal firmaları da katarak yoluna devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir