Tabela Siparişleriniz için 05310829794

imrantabela@gmail.com

30 Aralık 2017

Yorumlar

0
 Aralık 30, 2017
 0
Evlenme Teklifi Afişi Fiyatları

Evlenme Teklifi Afişi Fiyatları

 Evlenme teklifi afişi fiyatları, pankartın boyutlarına ve dijital baskının özelliklerine göre belirlenmektedir. Ferhat ile Şirin, Aslı ile Kerem, Ali ile Fatıma… Böyle sürüp gidiyor dünya. İlanı aşk etmenin birçok yolu vardır. Kültürümüzde görücü usulü vardır ve gençler birbirini görürler. Kızların beğenmesi susmalarıdır. Eğer kalpler kaynaştıysa, bu iş olmuştur. Bir de iki taraftan biri âşık olur, öbürü yüz vermez. Artık Mecnunları oynar damat efendi. Kayın pederi, kaynanayı ikna turları başlar. Kapıdan kovulur, bacadan girer.

Âşık olan damat efendi, yollara, duvarlara aşkını yazmaya başlar. Bunlar eski usul artık. Günümüzde evlilik teklifi için, eline fısfısı alıp sağa sola zarar vermeye gerek yok. Bizi arayın, istediğiniz boyutlarda evlilik teklifi pankartı hazırlayalım. Özel sözler, dijital resim baskısı ve kaliteli özelliklerle, ‘evet’ sözüne daha yakın olacaksınız. Sözleri, resimleri ve diğer özellikleri siz belirleyebilirsiniz. Evlenme teklifi afişi fiyatları kategorisinde, en uygun fiyat özellikleriyle, sizin için mükemmel çözümleri hazırlıyoruz. Sevdiğinizi size bağlayacak ve kutsal aile kurumu için ilk ciddi adımı atacak afişleri, sizler için hazırlıyoruz.

Davul dengi dengine çalar. Herkes dengini bulur. Herkesin hayal ettiği bir eş vardır. Kimi dindar ister, kimi güzel olsun yeter, der. Kiminin de gözü paradadır. Evlenme teklifi afişi fiyatları ile çalışan firmamız, teklifi yapacağınız kişinin karakterine göre yazı ve resim hazırlayabilir. ‘Cennette de beraber olma dileği ile’, ‘ mutluluğa ilk adımı benimle at’ ve ‘Mutluluğu benimle paylaş’ gibi sözlerle, evlilik teklifinizi en güzel şekilde hazırlıyoruz. Evlenme teklifi afişi yaptırmak güzeldir, ancak bu teklifte samimi olmak gerekir. Bir genç kıza yapılacak en büyük hakaret, yalandan evlilik teklifi yapmaktır. Teklifi yapacak kişi samimi ve sözünde duran biri olmalıdır. Evliliğin şakaya gelmediğini bilmesi gerekir. Bu ciddi işte, firmamız sizin için en güzel çalışmaları hazırlayabilir. Bu hazırlatacağınız afişi, ömrünüzün sonuna kadar unutmayacaksınız. Torunlarınıza kadar gidecek bir çalışma olacak. Bu nedenle firmamız, size özel evlilik afişlerini, özenle hazırlamaktadır. Renk ve yazı seçeneklerinde en iyi tercihleri gerçekleştirmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir