tabela
 

DİJİTAL BASKI :: DİGİTAL BASKI :: DİJİTAL BASKI MERKEZİ

Fotoğraflar

DİJİTAL BASKI :: DİGİTAL BASKI :: DİJİTAL BASKI MERKEZİ

dijital baskı bizim işimiz. dijital baskı ve dijital baskı ürün çeşitleri için bizi arayın … dijital baskı için en ucuz fiyat, dijital baskı için en profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz size bir telefon kadar yakınız.

Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.
DİJİTAL BASKI:
Günümüzde dijital baskı birçok alanda hizmet vermekte olup bir çok alanda kulanılmaktadır. Özellikle bayrak, reklamcılık, promosyon ,ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş , tekstil , bayrak firmaları , büyük firmaları, fotoğraf, resim artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanları son yıllarda aşırı derecede artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor.
Dijital Baskı; dijital baskı merkezlerinden veya ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine el değmeden bilgisayarlara aktarılmasına denirr. Dijital baskı, birçok baskı teknolojisini hız ve kalite açısından geride bırakmıştır.  Aynı zamanda boyut sınırlamasını da ortadan kaldırmıştır. dijital baskı yeni bir teknoloji olması sebebiyle sürekli gelişmekte olan dijital baskı makinalarının baskı kalite ve hızları her geçen gün artmaktadır. Buna paralel olarak, yoğun dijital baskı talebi nedeniyle, üzerine baskı yapılabilen materyallerin üretiminin artması kullanılan malzeme fiyatlarının düşmesine neden olmakta ve bu da müşterilerimizin baskılarını uygun fiyatla yaptırabilmeleri anlamına gelmektedir. dijital baskı sayesinde filim kalıp olayına son verilmektedir. Her zaman sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin en kaliteli ve en hızlı şekilde en uygun fiyatlarla
dijital baskılarını yapabilmeyi hedefliyoruz. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın…

İlkelerimiz
• Zamanında teslimat
• Garantili çalışma
• Ekonomik Fiyat garantisi
• stratejik planlama
• Dizayn Desteği

dijital baskı fiyatı
ucuz dijital baskı
dijital baskı poster
dış mekan dijital baskı
dijital baskı makınaları
acil dijital baskı
dijital baskı sistemi
branda afiş
vinil afiş
vinil poster baskı
one way vision baskı
Büyük Ebatlı Fotoğraf Baskısı
Büyük Ebatlı Poster Baskısı
dijital resim baskı
dijital fotoğraf baskı
folyo baskı
clp baskı
araç kaplama
dijital baskı boyaları
dijital baskı malzemeleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dijital baskı sistemlerini ele almak ve sizin için uygun fiyatı çıkarmak bizim işimiz.
Dijital baskı da vereceğiniz toptan perakende siparişler size kazanç olarak dönecektir.
Ürünlerinin arkasında duran bir firma olarak içinizin rahat olmasını sağlamak hususu bizim için hayati önem taşır.

 


İç Mekan Dijital Baskı İç Mekan Dijital Baskı kapalı mekanlar için idealdir. Kapalı mekanlarda (Örn:Mağazalar, Alışveriş Merkezleri) posterler ve afişler daha yakından izleneceği için baskı kalitesinin mümkün olduğu kadar iyi olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktada iç mekan dijital baskı makinaları devreye girer.

Daha çok müşteri ile direkt iletişim içinde olunan satış noktalarında, mağaza düzenlemelerinde, poster, film afişi ve büyük ebatlı fotoğraf baskılarında tercih edilmektedir.

İç mekan dijital baskı‘nın avantajları:

Daha hızlı baskı imkanı tanır
Daha yüksek baskı çözünürlüklerine izin verir
Çevreye zararsız baskı sarf malzemeleri kullanılır
Yüksek baskı kalitesi ile dikkat çekicidir
İç mekan dijital baskı için bilgisayar ortamında hazırlanan görselin kalitesi baskı kalitesini etkilemektedir. Yüksek çözünürlüklü görseller daha kaliteli ve gerçekçi baskılar alınması için gereklidir.

Görsellik açısından kalitesi tartışılmaz olsa da iç mekan dijital baskıları güneş ışığından olumsuz olarak etkilenmektedir. Bu nedenle güneş ışığına karşı dayanıklı olması gereken alanlarda yine dış mekan dijital baskı tercih edilmelidir


Sipariş Bilgi iletişim :

0216 442 27 72


İstediğiniz her ölçüde ve türde dijital baskı yapıyoruz


Branda Baskı , Kağıt Baskı , Kumaş Baskı, CLP, Otobüs Durağı
Baskıları, Klasik Billboard ,Luna , Afiş Değiştirici, MegalightIşıklı

Branda , Baskı, Mesh Branda , Baskı One Way Vision , Baskı ,

Folyo Baskı , Araç Üstü Folyo Baskı , Sabit Megalight  gibi birçok dijital baskı gerektiren hizmetlerde A.B.  normlarıyla hizmetinizdeyiz.


Dış mekan dijital baskı güneş ışığı ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile açıkhava reklamcılığında ilk tercih olmaktadır. Solvent içerikli baskı mürekkebi ve zorlu hava koşullarına dayanabilecek baskı materyalleri (branda afiş, dijital baskı folyosu) ile açıkhavada uzunca süre boyunca bozulmadan kalabilecek, etkileyici ve kalıcı görseller oluşturulabilir.

Genellikle açıkhavada bulunacak olan branda afişlerde, tabela üzerine sıvama folyolarda ve vitrin-cam dekorasyonunda, bina giydirmede, durak reklamlarında, ilan panolarında ve totem tabelalarda dış mekan dijital baskı kullanılmaktadır.
Dış mekan dijital baskının avantajları:

Baskı maliyeti azdır
Hava şartlarına dayanımı yüksektir
Büyük boyutlu baskılara izin verir
Değişik yüzeylere baskı yapılmasına imkan verir
Dış mekan dijital baskı, uygun maliyet ve dayanıklılık avantajlarına karşın çok yüksek baskı çözünürlüklerine ve baskı kalitesine ulaşamamaktadır. Bu nedenle görsel açıdan kaliteli ve yakından izlenecek olan görsellerin baskısında iç mekan dijital baskı tercih edilmelidir.

 

Dijital Baskı Nedir ?
Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.

Dijital Baskı nerelerde kullanılır ?

Günümüzde dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık,  promosyon , ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş, tekstil, bayrak firmalar, büyük firmaların yan sanayi kolları artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanlarıson yıllarda o kadar çok artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor.
Dijital Baskı yapmak bir sanattır.
Dijital baskı , her makinede aynı sonucu vermez . Makine ve kullanıcının birbiriyle uyum sağlaması bu konu da iyi derecede yi eğitim almış olması gerekir.Konusunda uzman grafikerlerimiz siz müşterilerimize  özgün tasarımlarnı sunarlar.
 


Dijital baskı sistemlerini ele almak ve sizin için uygun fiyatı çıkarmak bizim işimiz.

 

Dijital baskı da vereceğiniz toptan perakende siparişler size kazanç olarak dönecektir.
Ürünlerinin arkasında duran bir firma olarak içinizin rahat olmasını sağlamak hususu bizim için hayati önem taşır.

Neler yapabiliriz?


dijital baskı makinası
dijital baskı makinaları
dijital baskı makineleri
dijital baskı sistemleri
dijital tekstil baskı
dijital kumaş baskı
dijital baskı
dijital baskı fiyatları
dijital baskı çeşitleri
dijital baskı teknikleri
dijital baskı malzemeleri
dijital baskı tekniği
dijital transfer baskı
vinil baskı
vinil baskı imalatı
vinil baskı fiyatları
branda baskı imalatı
branda baskı
one way vision
delikli folyo
canvas baskı
Branda Afiş
Banner
bayrak
Kumaş Baskısı
Büyük Ebatlı Fotoğraf Baskısı
Büyük Ebatlı Poster Baskısı
flama
parti posterleri
seçim posterleri
flama Süslemeleri
dijital bayrak boyaları
dijital baskı malzemeleri
dijital baskı boyaları

Bayrak  imalatında Sektöründe lider firmalardan biriyiz. Türk Bayrağı, Gönder bayrakları, Özel bayraklar, Ülke Bayrakları, kırlangıç bayraklar ,bayrak direkleri, masa bayrakları, makam bayrakları, Şirket bayrakları vb bütün bayrak imalatı sorunlarınıza garantili çözün buluyoruz. İçiniz rahat olsun biz buradayız.

Bayrak Nedir: Bir ülkenin sembolün kavramın topluluğun grup ve kurumun belirli kurallara göre belirli kumaşlara göre yapılmış haline bayrak denir. Bayrak günümüzde belirli bir yasal prosedürü olan bir yapım biçimidir. büyük bir sektör haline gelen bayrakçılık sektörü, bayrak firmaları, bayrak flama, Atatürk posteri gibi toplu ürünler sunabilmektedir.

bayrak imalatı ile daha fazla bilgi için

adresinden bayrak ve flamalarla ilgili daha çok bilgi alabilirsiniz.
bayrak satışlarmızın arasında, Türk bayrakları, özel firma bayrağı, kırlangıç flama, beşgen flama, ülke bayrakları, atatürk posterleri, masa direkleri, makam direkleri, makam bayrağı, masa bayrağı, gönder bayrağı v.b. bayrak ürünleri çeşitleri bulunmaktadır. Bayrak satış mağazamızda bayrak siparişlerinizi mail ve telefon iletişimi ile bayrak satışı yapılmaktadır.Toptan bayrak satışında özel iskontolu fiyatlarımız vardır. Bayrak ürünlerimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur

Sipariş Bilgi iletişim

 0216 442 27 72


KIRLANGIÇ FLAMA : Bayrak ürünleriniz şık kesimi kaliteli kumaşı birinci sınıf aksesuarları ile vitrinlerinizi süslemekteyiz. kırlangıç flama siparişlerinizde desen ve tasarım çalışmaları uzman grafikçilerimiz tarafından çalışmaları yapılmakta olup , sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beşgen ve kırlangıç bayraklar boru ve ipleri vantuzlarıyla beraber müşteriye sunulmaktadır beşgen bayraklar ebatlarında standartlık yoktur istenilen her ebata yapılmaktadır kırlangıç bayraklarda ise daha çok inceuzun ebatlar tercih edilmektedir bunlardan bazıları örnek verilmek gerekiyorsa 50x100,75x200 ve 100x300 gibi ebatlardan imalatları yapılmaktdır. Bu ürün kategorisinin yanında üçgen kırlangıç bayrakları,oval kırlangıç bayrakları.dörtgen kırlangıç bayraklar gibi modellerde kulanılmkatdırlar 
 


Flama  imalatında İmran dijital olarak hizmetinizdeyiz  Flama , kırlangıç flamalar, özel flamalar , üçgen flamalar , düz flamalar saten çift katlı flamalar ,flama imalatı , ülke flamaları  sorunlarınıza garantili çözün buluyoruz. İçiniz rahat olsun biz buradayız.
Özel flama talep ve istek üzerine yazı, amblem, desen ve ölçüleri istenilen ebatta ve tarzda olan bayrak türüdür. Bu tür flamaların genelde uzun ince bir yapısı vardır. Reklam yada ürün tanıtımını yapmak amaçlı kullanılır. Saten kumaş üzerine uygulamalı baskı yapılması doğrudur. Renk, şekil ve görsellik bakımından şık duran bir kompinasyondur. Bayrakların flama özelliğini taşıma nedeni şekli ve kullanım amacıdır. Bu tür flama bayrak kombinasyonuna özel flama denir. Bizi arayarak bu flamalar hakkında daha fazla bigiye sahip olabilirsiniz.
Toptan Üretim

Günlük bayrak üretim kapasitemiz 15,000 civarında olup her türlü bayrak baskısını özenle sizler için üretmekteyiz.
Profesyonel ekibiz ve geniş kodromuzla özel bayrak üretimi yapıyoruz.

Özel Flama Seçenekleri

Özel flama isteğe bağlı olarak yapıldığı için sizin belirleyeceğiniz kritirlerde olması mümkündür. Ebat ve renkleri size özel olan şekilde olması mümkündür.

Özel Flama Dikimi

Flamanın uç kısımlarına ve kenar boylarına sıcak kesim yapılarak sağlam ve daha sağlıklı bir kullanım elde etmiş oluruz. Kısa zamanda deforme olmayacak şekilde işçilik uygulanır. Bayrak ve dikişi bir bütündür.

flama imalatı ile daha fazla bilgi için

info@imrandijital.com adresinden bayrak ve flamalarla ilgili daha çok bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Bilgi iletişim :

0216 442 27 72
 

 

İmran dijital kampanyalarından haberdar olmak için email listemize katılabilirsiniz.
 
E-Mail Adresiniz :

 tabela tabela

 

 
 
 


ANA SAYFA | TABELALARIMIZ | REFERANSLAR | IMRANDIJITAL.COM | İLETİŞİM

2010 © Copyright imrandijital.com - Tüm Hakları Saklıdır.