tabela
 

Araç giydirme :: Araç Kaplama :: Araç Giydirme Fiyatları

Fotoğraflar

Araç giydirme :: Araç Kaplama :: Araç Giydirme Fiyatları


ARABA KAPLAMA, folyo kaplama, araç giydirme, araba kaplama fiyatları, Araç giydirme, Araç kaplama uygulamalarında cazip fiyatlar  imrantabela@gmail.com   adresine mail çekebilir yada 0216 442 27 72 nolu telefondan kampanya fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

 Folyo kaplama, mat kaplama, araç giydirme, arac kaplama, arac giydirme, araba kaplama, araç film kaplama, kaput kaplama, otomobil kaplama, araç kaplama merkezi, araç kaplama istanbul, fiyat, fiyatlar 
 
araç giydirme bizim işimiz. araç giydirme ve araç giydirme ürün çeşitleri için bizi arayın … araç giydirme için en ucuz fiyat, araç giydirme için en profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz size bir telefon kadar yakınız.

Araç Giydirme İçin Yasal İşlemler

Araç Giydirme işlemini yapmadan önce, dijital baskıyı yaptıracağınız firmadan Aracınızın  Taslak çalışmasını isteyiniz, mümkünse  renkli çıktı alınız. Bağlı bulunduğunuz  belediyeye aracınızın  reklam vergisini yatırınız.  Bulunduğunuz bölgedeki Araç Muayene İstasyonunda  aracınızı kontrol ettiriniz, bu sırada aynı istasyonda Aracınızın vergi borcu olmadığına dair belgeyi alınız, Renkli çıktıyı yetkililere gösteriniz ve onayınızı alınız, bu işlemden sonra Aracınızın Araç Giydirme işlemini Reklamcınızla hallediniz. Bağlı olduğunuz bölgenin Araç işlemlerini yapan karakola gidip gerekli harçları yatırınız, Ruhsatınıza “ Araç Reklam Logoludur” ibaresini eklettiriniz. Artık sizin aracınızda Yasal yoldan Reklam Giydirmeye müsait bir Araçtır.

Araç Giydirmeden Önce Araç Nasıl Olmalıdır?

Araç Giydirme işlemine başlamadan önce Aracınız mutlaka temiz olmalıdır. Araç Kaplama işlemi yapılmadan bir gün önce aracın yıkanıp kapalı bir garaja kuruması için bırakılması gerekmektedir. Bazı firmalar Araç Giydirme montajını yapmadan bir iki saat önce yıkamaya alıyorlar ve yazın güneşin altında kurumaya bırakıyorlar. Bu yapılacak en büyük hatalardan biridir. Böyle olunca fitillerin içinde su kalıyor ve kaplanmış olan Cast folyonun içine istemesekte su kaçıyor. Kaçan su güneşi görünce buharlaşıyor ve buharın etkisiyle Cast folyoyu kaldırıyor. Araç Giydirme işleminden önce aracın sudan ve tozdan korunması için yıkanıp kapalı garajda kalması şarttır.

Araç Giydirmenin Ömrü Nedir?

Araç Giydirmenin ömrü reklamcınızın kullanacağı Cast Folyonun cinsiyle ve markasıyla bağlantılıdır.
Bu süre 1 yıldan 5 yıla kadar uzayabilir. Araç Giydirme için reklamcınızdan  mutlaka cast folyo kullanmasını isteyiniz.

Araç Giydirmenin Reklam Etkisi

Cevabı gayet basit ; Araç Giydirme.. Çünkü günümüzün şüphesiz ki en etkili reklam aracı Tabela , Dijital Baskı ve Araç Kaplama Çalışmalarıdır.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz ile hedeflediğiniz kitleye en iyi şekilde ulaşacak kampanya , reklam ve sunumlarınızı en etkili şekilde en yüksek nüfuslu kitlelere duyurabileceksiniz. ”Çok kısa sürede çok kişi tarafından ziyaret edilebilirsiniz. Ürün satışlarınızda artma saglarsınız, Bilinirliğiniz artar. Müşteri sayınızdaki artış diğer firmalar tarafından fark edilir ve satışlarda üst sıralarda yer alırsınız. Diğer  Tabelacılara vermiş olduğunuz tabela ücretlerine göre daha az ödeme yaparak yüzlerce müşteri sahibi olursunuz. Reklam tanıtımında gerçek kitlenize ulaşırsınız.

Araç Giydirme

ARAÇI GİYDİRMEDEN ÖNCE ARAÇ NASIL OLMALIDIR?
Araç Giydirme ( Araç Kaplama ) işlemi yapılmadan en az  5  saat önce yıkanıp kapalı bir ortamda kurumaya bırakılmalıdır. Araç yıkamasını yaparken eğer aracınız komple reklam kaplanacaksa yani tavanda da görsel bulunacaksa oto yıkamacınıza aracınızın tavanınıda yıkatmayı unutmayınız, otomobillerde bu zaten yapılmakta ama münibüs ve daha yüksek araçlarda yapılmamaktadır. Aracı neden en az 5 saat önce yıkamamaz gerekli ? Araçların cam kenarlarında, çıtalarında, kapı kollarının içinde, ray aralarında yıkamadan sonra su birikmekte ve bu suyun kuruması gereklidir. Bu sürede en az beş saattir. İmran Reklam olarak bu süreye riayet etmeyen araçları bir gün sonrasında montaja alıyoruz yok eğer müşteri uyarılarımıza rağmen aracını geç yıkattırdıysa ve montajıda hemen istiyorsa, Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) işlemini yapıyor ama garanti vermiyoruz. Suyun denk geldiği yüzeylere folyo yapışmayacak ve yapıştığını zannetiğimiz alanlardan bir kaç gün içinde folyo kalkacak ve tozlanıp yapışkanlığını kaybedecek sonrasında da araç komple baştan basılacaktır. İmran Reklam olarak 2000 yılından beri tecrübelerimize dayanarak bu bilgileri veriyor ve dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

Araç Giydirme ( Araç Kaplama ) işlemi için daha önce anlatmış olduğumuz konulara dikkat ederek oluşturmuş olduğumuz Cast Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) malzemelerini sırası ile rulo yapıyoruz. Resim içeride kalacak şekilde ve aşağıdan yukarıya doğru sarmak suretiyle rulo yapıyoruz. Bu işlemi yapmamızdaki sebep montaja arabanın üst kısmından başlıyor olmamızdır. İmran Reklam olarak bir hatırlatma daha yapmamızda fayda var, normalde montajı yapılmayacak folyoların yada laminasyon çekilmiş kağıtların rulosu baskı dışarıda kalacak şekilde yapılır. Araç baskısının grafiğinin hazırlanma bölümünde dikkat edilecek hususlara değinmiştik ve bunlardan bir taneside baskının belirli miktarda uzun basılmasıydı. Yani aracın yüksekliği 155 cm ise bunu 160 cm olarak daha uzun basmak, bunun sebebi ise var olacak bir hatayı önlemektir.
Aracın yan kısmandan montaja başlayacaksanız eğer tüm parçaları düzgün bir şekilde açıp hizalamalısınız ve başlangıç noktanızı kontrol etmelisiniz. Böylelikle rulo olarak hazır olan ilk Cast folyomuzu aracımızın yan arka kısmından yapıştırmaya başlayalım. Folyomuzu hizaladıktan sonra başından itibaren  15-20cm kadar açarız ve arkasında bulunan yağlı kağıdı ise kıvırarak folyonun arkasına gizleriz  ilk önce 15-20cm.lik alanı hava kabarcıkları kalmadan Keçe ile sıvarız. Araç Giydirme ( Araç üstü reklam ) montajında genelde keçe kullanılır ancak isteğe  göre sıvama tarağıda (ragle)  kullanılır bu sıvama tarafını direk kullanırsanız malzemenizi çizebilirsiniz, hele birde laminasyon yok ise o zaman geri dönüşü olmayan bir çizik olabilir. Bu sebepten  sıvama tarağı kullanacaksanız tarak üzerine çizme yapmayacak bez yada bu iş için üretilmiş tyvek bezde  kullanabilirsiniz. İlk yapıştırma çok önemlidir. Çünkü bu malzemenizin gönyede olup olmamasının başlangıcıdır. Bu başlangıcı düzgün bir şekilde yaptıktan sonra folyonun arkasına kıvırdığımız yağlı kağıda yavaşça çekiyor ve sıvama yapıyoruz bu işlemi arabanın en alt kısmına kadar düm düz yapıyoruz. çünkü arabanızda kanallar yada çıtalar olabilir bu alanları sanki bunlar yokmuş gibi dümdüz sıvıyoruz.  Kanal kısmında boşluk oluşt, sanki yırtılacak gibi, bu ilk parçamızı düzgün bir şeklide sıvadıktan sonra elimize Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) işlerinde kullanılan özel Fön makinamızı alıyoruz. Kanal yüzeyleri kanalların ortasından başlamak sureti ile sağ ve sola doğru hiç hava kalmayacak şekilde fönle ısıtarak yapıştırıyoruz. Araç Giydirme ( Araç Kaplama ) işleminin en zor kısmı bu kısmıdır. İşinde USTA bir montaj elemanı değilse, Cast Folyoyu çok ısıtmaktan dolayı yakabilir, eritebilir, malzemeye zarar verebilir. Bu sebepten işimizi işinde ehil olana yaptırmamızda fayda vardır. Sıvama işlemini yaparken Cast Folyoyu fazla deforme etmemelisiniz yani esnetme yapmamalısınız. ikinci parçayı yaparken bu esnetme fazla ise baskılar birbirlerini tutmayacaktır ve aynı şeklide malzemeyi esnetmek durumunda kalacaksınız, buda montajınızı en az 35-50 dak. arasında uzatacaktır.

ARAÇ GİYDİRME UZMANI PERSONELİMİZ HİZMETİNİZDEDİR.

ARAÇLARINIZ NE BOYUTTA OLURSA OLSUN KOMPLE OLARAK KAPLANSA DAHİ 1 GÜNDE  SİZE TESLİM EDİLİR. KALİTELİ İŞÇİLİK VE UYGUN FİYATLARIMIZLA ARAÇ GİYDİRME SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMAYIZ  FİYAT ALMAK İÇİN 0216 442 27 72 NOLU TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİR YADA imrantabela@gmail.com  adresine mail çekebilirsiniz..

BİZİMLE TANIŞMANIZ SİZİN , SİZİNLE TANIŞMAMIZ BİZİM KAZANCIMIZDIR…

 

 

İmran dijital kampanyalarından haberdar olmak için email listemize katılabilirsiniz.
 
E-Mail Adresiniz :

 tabela tabela

 

 
 
 


ANA SAYFA | TABELALARIMIZ | REFERANSLAR | IMRANDIJITAL.COM | İLETİŞİM

2010 © Copyright imrandijital.com - Tüm Hakları Saklıdır.